Off White x Nike w nowej kolaboracji Air Force 1 Low

Tremaine Emory – bliska przyjaciółka Virgila Abloha i dyrektor kreatywna Supreme – ujawnia kolorystykę nowej wariacji kultowych Off White x Nike Air Force 1 Low.

Reklama

Nowy model będzie kontynuował serię ekskluzywnych projektów Virgila Abloha z MoMA, ComplexCon, MCA i ICA. Off White x Nike Air Force 1 Low, „Light Green Spark” - jak sama nazwa wskazuje - będą… zielone – i to bardzo!

Zielone sneakersy Off White x Nike / materiały prasowe Zielone sneakersy Off White x Nike / materiały prasowe

Monochromatyczny, jaskrawozielony model ze srebrnym logo Swooshe w połączeniu i detalami w kolorze Off-White prezentuje się bardzo ciekawe! To idealny wybór na wiosnę! 

 

Modne kolory na wiosnę i lato 2022 - zielony 

Projektanci nowych Air Force 1 Low spisali się na medal, zwłaszcza w kwestii designu. Jeśli  szukacie idealnych sneakersów na ten sezon, nowe Air Force 1 Low „Light Green Spark” z pewnością przypadną wam do gustu.

Soczysta zieleń uważana jest za jeden z najmodniejszych kolorów na 2022. Kilka sezonów temu podbiła serca fanów mody na wybiegu Bottega Venetta. Teraz pojawiła się w letnich kolekcjach Christiana Diora czy Dolce & Gabbana. Znajdziecie ją na ubraniach i dodatkach. Jak widać, również na sneakersach. 

 

Off White x Nike Air Force 1 Low „Light Green Spark” – premiera

Kiedy premiera? Krążą pogłoski, że Off-White x Nike Air Force 1 Low „Light Green Spark” mogą potencjalnie zostać wydane latem 2022 r. w połączeniu z “Figures of Speech"  Virgila Abloha w Brooklyn Museum.