WoshWosh - czyli pomysł na dobry biznes w duchu ZERO WASTE 

 - Gdy zaczynaliśmy, byliśmy ciekawą niszą, dzisiaj stanowimy podstawę w tym biznesie – mówią Martyna Zastawna w podcaście Z DRUGIEJ RĘKI.

Reklama

Twórczyni i właścicielka pracowni WoshWosh podaje konkretne liczby: 300 tys. par butów w 7 lat. Pomysł na stworzenie pracowni odnawiającej buty zrodził się – jak większość świetnych biznesowych pomysłów – z potrzeby. Martyna Zastawna sama potrzebowała renowacji butów i tak krok po kroku wkręciła się w temat odnawiania. Jednocześnie stając się pionierką na skalę Polski w szerzeniu idei ZERO WASTE.

Biznes w duchu zielonej rewolucji 

Siedem lat temu hasło to było kompletnie nieznane w polskim świecie biznesu, a jej „zabawa w odnawianie starych butów” stanowiła pewnego rodzaju ciekawostkę. Dziś Martyna Zastawna prowadzi prężnie działającą firmę, którą właśnie przenosi do nowej pracowni o powierzchni 500 mkw. i zatrudnia 18 pracowników, którzy działają nie tylko dla indywidualnych klientów, ale też wielkich korporacji.

O tym, jak narodził się pomysł na WoshWosh, jak stworzyć dobrze działającą firmę skupioną wokół idei zielonej rewolucji i dlaczego każdy przedsiębiorca powinien nie bać się prosić o pomoc, Martyna Zastawna opowiada Oli Nagel z Well.pl i Edycie Kochlewskiej z DlaHandlu.pl w podcaście Z DRUGIEJ RĘKI.