Ada Fijał o modzie vintage 

 Ada Fijał to jedna z tych polskich gwiazd, która od dawna kojarzona jest z modą vintage. Wielokrotnie wspominała w wywiadach, że miłość do ubrań z historią odziedziczyła po babci. Jeszcze zanim stało się to modne, pojawiała się na czerwonych dywanach w ubraniach vintage.

Reklama

Dziś stylizacje z drugiej ręki robią wielkie WOW nie tylko w polskich, ale i światowym show-biznesie. Wystarczy wspomnieć chociażby o Kim Kardashian i wypożyczonej z muzeum sukni Marilyn Monroe!

Tymczasem najmłodsze pokolenie, które zawsze wyznaczało kierunki na przyszłość w świecie mody, zamiast chwalić się ciuchami z sieciówek, wolą nosić szeroko rozumiane „vintage”.

Zniszczone buty Balenciagi i pożyczona marynarka 

Jak zmienia się polska moda, polska ulica i polski show-biznes w kontekście mody cyrkularnej? Kiedy recykling ubraniowy przestał być faux pas a stał się trendem? Jaki przekaz niosą zniszczone trampki od Balanciagi i od kogo można pożyczyć marynarkę na wielkie wyjście -  opowiada nam z dużą dawką humoru niezastąpiona Ada Fijał, aktorka, tiktokerka i instagramerka, ekspertka od mody vintage.

Wraz z Edytą Kochlewska z serwisu DlaHandlu.pl zapraszam Was na kolejny odcinek podcastu Z DRUGIEJ RĘKI!