Gumowe sandałki Gucci - najmodniejsze buty lata 2022? 

Na niedzielną mszę, na spacer po parku, na cioci imieniny – jeśli urodziliście się tak jak ja w latach 80., z pewnością pamiętacie jakie było najmodniejsze letnie obuwie z dzieciństwa dla dziewczyn? Oczywiście chodzi o gumowe sandałki noszone do białej skarpetki, obowiązkowo z koronką! Mija „trochę” czasu i… gumowe sandałki znów są na topie, tak bardzo na topie, że właśnie trafiły do butików luksusowego domu mody Gucci! Wyglądają bardzo podobnie do tych, które nosiłyśmy w dzieciństwie. Z tą różnicą, że teraz w butikach Gucci kosztują znacznie, znacznie więcej!

Reklama

Sandałki gumowe Double G Rubber Gucci / materiały prasowe Sandałki gumowe Double G Rubber Gucci / materiały prasowe

Żelowe sandałki w kolorach landrynek nieśmiało otwierały drzwi z napisem „HOT TRENDS” już od kilku sezonów. Pojawiły się chociażby w ofercie marki Crocs, Bottega Veneta czy Balenciagi. Jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie teraz, gdy gumowe sandałki pojawiły się w ofercie Gucci, staną się naprawdę modne!

Czarne sandałki gumowe Double G Rubber Gucci / materiały prasowe Czarne sandałki gumowe Double G Rubber Gucci / materiały prasowe

 

Sandały Double G Rubber Gucci

Sandały Double G Rubber Gucci dostępne są w kilku kolorach i, co może Was zaskoczyć, rozmiarach również dla mężczyzn. Kosztują niespełna 500 dolarów, co w przeliczeniu daje nam ponad 2 tys. zł. Tyle warte jest oryginalne logo marki Gucci na podeszwie oraz na przodzie sandała.

Zielone sandałki gumowe Double G Rubber Gucci / materiały prasowe Zielone sandałki gumowe Double G Rubber Gucci / materiały prasowe

Stworzone z półprzezroczystej gumy sandały to propozycja dla tych, którzy uwielbiają styl retro i modę lat 80. i 90. W czasie wielkiego bumu na serial „Stranger Things” gumowe sandałki Gucci mogą stać się totalnym hitem lata 2022!