Emmy 2022: Zendaya Coleman w czarnej sukni Valentino 

Zendaya Coleman wielokrotnie zachwycała stylizacjami na czerwonym dywanie, z sezonu na sezon stając się nie tylko pierwszoplanową gwiazdą Hollywood, ale też prawdziwą ikoną stylu. Jednak jej najnowsza kreacja z rozdania nagród Emmy 2022 to naszym zdaniem prawdziwy majstersztyk. Dzięki niej przenieśliśmy się w czasie i przestrzeni do Złotej Ery Hollywood!

Reklama

Zendaya Coleman i HoYeon Jung na gali Emmy 2022 / Getty Images Zendaya Coleman i HoYeon Jung na gali Emmy 2022 / Getty Images

Królowa czerwonych dywanów – piszą o Zendai Coleman zagraniczne media i trudno się z nimi nie zgodzić. Świeża krew Hollywood w czarnej kreacji od Valentino wyglądała po prostu obłędnie! Na szczególną uwagę zasługuje idealnie skrojony gorset ozdobiony w talii niewielką kokardą.

Gorsetowa góra idealnie podkreśliła sylwetkę gwiazdy, perfekcyjnie kontrastując z dramatycznym i obszernym dołem sukni. Mocno rozkloszowana, długa spódnica z trenem wniosła do całości odpowiednie proporcje, przypominając kreacje, które przed laty nosiła wielka Grace Kelly!

Zendaya Coleman na rozdaniu nagród Emmy 2022 / Getty Images Zendaya Coleman na rozdaniu nagród Emmy 2022 / Getty Images

Całość dopełniła drogocenna biżuteria Bulgari, która rozświetliła twarz aktorki i wprowadziła do stylizacji sporą dawkę luksusu. 

 

Zendaya Coleman - najlepsza aktorka w serialu dramatycznym 

Oczywiście Zendaya Coleman błyszczała nie tylko na czerwonym dywanie. Aktorka odebrała tego wieczoru statuetkę w kategorii NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU DRAMATYCZNYM.

Zendaya Coleman ze statuetką Emmy 2022 za rolę w serialu Zendaya Coleman ze statuetką Emmy 2022 za rolę w serialu

Tym samym Zendaya Coleman, która 1 września obchodziła 26. urodziny, została najmłodszą aktorką w historii, która dwa razy z rzędu zdobyła nagrodę w kategorii aktorskiej.