Śniegowce Inuikii - najmodniejsze buty na zimę 

I w końcu nadeszła zima, a wraz z nią zimne deszcze, mrozy i śniegi. Miłośnicy gór, którzy przetrwali już niejedną srogą zimę, wiedzą, że solidnie wykonane ciepłe buty z antypoślizgową podeszwą to podstawa zimowych sportów.

Reklama

Tym bardziej cieszy więc fakt, że trendy zwróciły się ku praktyczności, a na piedestale najmodniejszych stanęły śniegowce od szwajcarskiej marki Inuikii. Kasia Tusk nie rozstaje się z nimi już od trzech sezonów.

Co wyróżnia Inuikii od innych modeli zimowego obuwia? Pomijając ich solidne wykonanie i idealne przystosowanie do najbardziej wymagających warunków pogodowych, Inuikii są przede wszystkim stylowe. Balansują na granicy wygodnych trampek i ciepłych śniegowców, a co najważniejsze, wcale nie musimy być alpinistami, żeby się na nie zdecydować.

Śniegowce Inuikii / materiały prasowe Śniegowce Inuikii / materiały prasowe

Śniegowce Inuikii – cena, wykonanie i wielka sława

Inuikii zaczęły zyskiwać na popularności już w 2018 roku. Śniegowce szwajcarskiej marki z roku na rok zaczęły zyskiwać na popularności. Dziś mają na swoim koncie przeszło 20 tysięcy oznaczeń na Instagramie, a ich fankami są największe modowe trendsetterki.

Marka oferuje kilka modeli w różnych kolorach i wzorach, ale łączą je dwie kluczowe cechy -  charakterystyczne wiązanie na cholewce oraz materiał z najwyższej jakości skóry naturalnej. Ceny Inuikii zaczynają się od 700 złotych w górę. Za co pokochały je fanki mody? Przypominają nieco kultowe już buty Emu, ale są o wiele trwalsze i stabilniejsze. Na jaką opcję zdecydowała się Kasia Tusk?

Kasia Tusk w śniegowcach Inuikii / MakeLifeEasier.pl Kasia Tusk w śniegowcach Inuikii / MakeLifeEasier.pl

Kasia Tusk i jej ulubione buty na zimę 

Kasia Tusk słynie ze miłości do klasyki i minimalizmu. Być może dlatego Inuikii stały się nieodłączną częścią jej zimowej garderoby. Slynna polska influencerka posiada swojej garderobie dwie pary kultowych śniegowców – w kolorze czarnym i cappuccino.

Na blogu Kasi Tusk MakeLifeEasier.pl od 2018 roku co sezon pojawiają się kolejne inspirujące stylizacje z udziałem Inuikii. Nie inaczej było w tym roku. Gdy tylko za oknem pojawiły się minusowe temperatury, Kasia Tusk znów wyciągnęła swoje śniegowce z szafy.

Kasia Tusk połączyła szwajcarskie Inuikii z płaszczem z kolekcji MLE, wełnianym czarnym swetrem i kultową torebką Chanel 2.55.

- Miało być mi ciepło i wygodnie więc wybrałam najgrubszy płaszcz MLE i niezawodne buty Inuikii, które noszę już trzeci sezon. Podoba mi się przełamanie czerni grafitem – jakiś czas temu pewnie nie zestawiłabym tych kolorów w ten sposób, ale dziś wydaje mi się, że wygląda to całkiem schludnie i jednocześnie mniej ponuro niż w przypadku monochromatycznego zestawu – pisze na blogu Kasia Tusk.

Co sądzicie o stylizacji autorki bloga Make Life Easier? Myślicie, że zimowe Inuikii pasują do każdej stylizacji?