Julia Roberts na premierze filmu "Bilet do Raju" 

Szukacie idealnego koloru na jesień i zimę, który doda Wam energii i wprowadzi do Waszych szaf odrobinę szaleństwa i awangardy? Postawcie na RÓŻ! Moda na #barbiecore trwa w najlepsze a największe gwiazdy Hollywood i trendsetterki na Instagramie wielokrotnie udowadniały, że różowa moda wcale nie musi być infantylna.

Reklama

Róż to poza tym symboliczny kolor związany z jesienią, a to za sprawą RÓŻOWEGO PAŹDZIERNIKA, kiedy to wiele organizacji charytatywnych i największych marek modowych profilaktykę raka piersi, zachęcając kobiety na całym świecie do badań.

Co więcej, róż wcale nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla młodych kobiet, co właśnie udowodniła Julia Roberts!

Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu

 

Różowa suknia Julii Roberts 

Na premierę „Biletu do Raju” w Los Angeles Julia Roberts wybrała właśnie różową suknię - słodką jak francuskie makaroniki, cukierkową niczym landrynka i romantyczną jak najbardziej romantyczna komedia na świecie!

Choć Julia Roberts, która pod koniec października skończy 55 lat, już dawno przestała bawić się lalkami Barbie, w swojej różowej sukni wyglądała obłędnie!

Kreacja gwiazdy to dzieło kanadyjskiej marki Greta Constantine, która coraz częściej pojawia się na imprezach z udziałem hollywoodzkich sław.

Julia Roberts na premierze filmu Julia Roberts na premierze filmu

Różowa suknia Julii Roberts to kwintesencja gorących trendów z największych pokazów mody, które „zachłysnęły się” modą z lat 90. Bufki, falbanki, objętość – to słowa, które najtrafniej opisują najnowsze kolekcje. Wszystkie te elementy były modne w czasach „Pretty Woman” i powracają do nas po latach w nieco nowocześniejszej, uproszczonej formie.

Julia Roberts na premierze filmu Julia Roberts na premierze filmu

Nowoczesnego charakteru dodaje sukni również tkanina, z której powstała. To sztywna krepa, która buduje sylwetkę. Dzięki temu różowa kreacja Julii Roberts to nie „frywolna chmurka”, ale suknia pełna gracji, elegancji i majestatyczności, podkreślająca kobiecą siłę i energię.

Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu Julia Roberts i George Clooney na premierze filmu

Efekt ten potęgują bogato zdobione kolczyki XXL marki Chopard, które wraz z makijażem tworzą różowy total look.

- Powinnaś nosić to, co lubisz, a nie to, na co cię namawiają – skomentowała swój styl Julia Roberts w jednym z ostatnich wywiadów na łamach W Magazine.

Mamy wrażenie, że różowa suknia z premiery „Bilet do Raju” to doskonały na to dowód!