Jennifer Lawrence w ciąży na czerwonym dywanie 

Jennifer Lawrence i jej mąż Cooke Maroney spodziewają się pierwszego dziecka. Mimo zaawansowanej ciąży, aktorka nie zrezygnowała z kluczowych w jej karierze wydarzeń, w tym promowania filmu „Don’t Look Up”.

Reklama

Na oficjalną premierę produkcji w Nowym Jorku 31-letnia przyszła mama wybrała spektakularną złotą kreację z kolekcji Diora, która z pewnością była olśnieniem niedzielnej premiery.

Suknia misternie zdobiona milionem złotych cekinów mieniła się w blasku fleszy, a karbowana peleryna zakrywająca ramiona dodawała całości lekkości. Jennifer Lawrence wyglądała jakby zamiast rąk miała skrzydła!

Wielkie brawa nie tylko za wspaniałą suknię, ale również dodatki. Kolczyki - nomen omen - w kształcie skrzydeł pochodziły z kolekcji Tiffany&Co. i były jedynie subtelną kropką nad i w całym zestawie. Podobnie było z fryzurą czy makijażem.

Leonardo di Caprio i Jennifer Lawrence na premierze Leonardo di Caprio i Jennifer Lawrence na premierze

 

Luźno spięte nad karkiem włosy odsłoniły twarz Jennifer Lawrence, a makijaż z dużą domieszką brązu i złota rozświetlił całość i podkreślił błękitne oczy gwiazdy.

Ekstrawagancja, wielki powrót lat 80. i 90., oryginalne konstrukcje i dekonstrukcje – w ostatnich miesiącach czerwone dywany obfitują w oryginalne kreacje, które mają wywołać efekt WOW.

Jednak Jennifer Lawrence postawiła na sprawdzoną kobiecość i subtelność. Bardzo jej za to dziękujemy, bo trochę tęskniliśmy za tą klasyką gatunku z czerwonego dywanu!

Jennifer Lawrence na premierze nowej produkcji Netflixa Jennifer Lawrence na premierze nowej produkcji Netflixa

"Nie patrz w górę" - premiera na Netflixie w Boże Narodzenie 

P.S. Jeśli czekacie na premierę „Don’t Look Up”, to przypominamy, że odbędzie się ona dokładnie w wigilię Bożego Narodzenia, tj. 24 grudnia 2021 roku na platformie Netflix.

Obok Jennifer Lawrence w produkcji zobaczymy również Leonardo di Caprio, Cate Blanchett, Meryl Streep oraz świeżą krew Hollywood – Timothee Chalameta.