Anne Hathaway podbija Paryż 

Uwielbiamy nietypowe rozwiązania, które mogą stać się inspiracją do własnych modowych eksperymentów. Dlatego na naszym modowym radarze od kilku tygodni jest Anne Hathaway, która od jakiegoś czasu współpracuje ze Eris Walsh. Kreatorka jej wizerunku to znana w branży stylistka, która tworzyła ostatnio kostiumy m.in. do serialu „Emily w Paryżu”. Odpowiada również za wiele stylizacji Timothégo Chalamete'a.

Reklama

Po spektakularnej sukni, którą Anne Hathaway zaprezentowała na czerwonym dywanie w Cannes przyszedł czas na coś znacznie skromniejszego, ale równie ciekawego. Co tym razem wylądowało w naszym cyklu WELL LOOK? 

Na uroczysty obiad zorganizowany przez Bulgari w Paryżu Anne Hathaway – nowa ambasadorka marki – wybrała słoneczny zestaw Valentino. Składał się on z dwóch teoretycznie prostych rzeczy – krótkich szortów i długiej koszuli o męskim kroju. Stylizacja żywcem wyjęta z wiosennej kolekcji Valentino genialnie sprawdziła się w realu.

Anne Hathaway na evencie Bulgari w Paryżu / Getty Images Anne Hathaway na evencie Bulgari w Paryżu / Getty Images

 Moda na lato - męska koszula XXL i szorty 

Na szczególną uwagę zasługuje obszerna koszula maksi, którą Anne Hathaway nosiła jak płaszcz i sukienkę jednocześnie. To niespotykane zbyt często rozwiązanie, które może być wspaniałą inspiracją w kompletowaniu letnich stylizacji – na shopping z przyjaciółkami, wypad za miasto, plażę. Szukajcie zatem długich rozpinanych koszul, które świetnie odnajdą się w zestawie nie tylko z szortami, ale też sukienkami mini na ramiączkach czy kostiumem kąpielowym. 

Anne Hathaway w stylizacji Valentino na evencie Bulgari w Paryżu / Getty Images Anne Hathaway w stylizacji Valentino na evencie Bulgari w Paryżu / Getty Images

Jak widać doskonale odnajduje się również na oficjalnych wydarzeniach, pod warunkiem, że zrobisz jak Anne Hathaway i połączysz go z sandałkami na obcasie i spektakularną biżuterią. Ten ostatni element to naszyjnik, oczywiście z kolekcji „Eden The Garden of Wonders” Bulgari.

Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii! 

Anne Hathaway - nowa gwiazda Bulgari / materiały prasowe Anne Hathaway - nowa gwiazda Bulgari / materiały prasowe