Idealna torebka a znaki zodiaku

Każda szanująca się zodiakara powie, że znaki zodiaku mają nieskończoną moc podświadomości. Jedni mogą w to wierzyć inni nie, ale zdaniem założycielki marki Duchy – Nicole Street - każdy z nich przejawia pewne cechy charakteru, które mogą warunkować nasze wybory modowe.

Reklama

A wybór perfekcyjnej torebki wbrew pozorom wcale nie jest taki porosty. Choć istnieją modele, które wyglądają jak małe dzieła sztuki, nie zawsze mają w sobie „to coś”, co przyciągałoby nas do nich jak magnes.

Okazuje się, że to, co mówi o osobowości nasz znak zodiaku,  ma też integralny wpływ na to, co nam się podoba i nie podoba, a ponadto określa pewne cechy stylu, który prawdopodobnie nazwiemy „swoim stylem”.

Na ich podstawie przygotowaliśmy zestawienie idealnych torebek dla poszczególnych znaków zodiaku. Zgodzicie się z nim?

Idealna torebka a znak zodiaku: Wodnik

Torebki Atomkówki/ materiały prasowe Torebki Atomkówki/ materiały prasowe

Wyjątkowość osób spod znaku wodnika opiera się przede wszystkim na odwadze. Są wysoce kreatywne, postępowe, nieprzewidywalne i buntownicze. Łącząc ze sobą wszystkie te cechy, można dojść do wniosku, że wodniki nie boją się modowych eksperymentów.

W ich przypadku najlepiej sprawdzą się awangardowe fasony o nietypowym kształcie lub kolorze, które podkręcą nawet najbardziej zachowawczą stylizację. O jakich modelach mówimy? Spójrzcie tylko na torebki w kształcie atomówek z kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS Sabriny Pilewicz lub pomarańczową tubę od Tote and Carry.

Idealna torebka a znak zodiaku: Ryby

Eko torebki Sarah's Bag / materiały prasowe Eko torebki Sarah's Bag / materiały prasowe

Ryby uznawane są za znak zodiaku kochający naturę. To właśnie dlatego uwielbiają piękne tekstury, kształty, kolory i wzory, które zostały zainspirowane pięknem naszej planety. Osoby urodzone pod tym znakiem postawią więc na torebki łączące fantazję z rzeczywistością, a także cudowną estetykę z praktycznością.

Eko torebki od Sarah’s Bags sprawdzą się doskonale jako propozycje na większe i mniejsze wyjścia, a Lani Tote od Cult Gaia to pojemy model idealny na co dzień.

Idealna torebka a znak zodiaku: Baran

Baguette Bag Coach / materiały promocyjne Baguette Bag Coach / materiały promocyjne

Osoby spod znaku barana są pełne energii, dziecięcej pasji i odwagi, ale uważa się je także za nieco impulsywne. Torebka, która będzie odzwierciedlała ich osobowość, musi być więc wyjątkowa, pełna kolorów lub nieoczywistych wzorków.

Wszystkim Baranom polecamy różową baguette bag od Coach lub czerwony model JW PEI.

Idealna torebka a znak zodiaku: Byk

Cleo Bag Prada / Instagram @thefindstudio Cleo Bag Prada / Instagram @thefindstudio

Byki uwielbiają klasykę. W swoich modowych wyborach kierują się przede wszystkim powściągliwością i elegancją, a ponadto dobrą inwestycją. Torebki dla osób spod znaku byka muszą być więc nie tylko luksusowe, ale także ponadczasowe i idealne co codziennego użytku.

W tym przypadku polecamy więc kultowe modele Cleo bag od Prady oraz minimalistyczne torebki polskiej marki Chylak.

Idealna torebka a znak zodiaku: Bliźnięta

Le Chiquito Noeud od Jacquemus / @jacquemus Le Chiquito Noeud od Jacquemus / @jacquemus

Bliźnięta podążają za najnowszymi trendami. Kochają modę i uwielbiają się w niej zatracać, a ponadto zawsze czują się dobrze ze sobą, wiedząc, że są „na czasie”. Preferują wszystko, co luksusowe, designerskie i stylowe.

Wybór odpowiedniej torebki dla bliźniąt jest stosunkowo prosty. Aby znaleźć „tę jedyną” wstarczy przejrzeć kilka stron aktualnych magazynów mody. My polecamy Le Chiquito Noeud od Jacquemus lub największy trend TikToka Gabbi Bag od JW PEI.

Idealna torebka a znak zodiaku: Rak

Corn leather Aleksanda K. / @alexandrak.co Corn leather Aleksanda K. / @alexandrak.co

Osoby urodzone pod znakiem raka z natury są ciepłe, opiekuńcze i wrażliwe na problemy innych. Uwielbiają wygodę i są wierne kulturze eko, dlatego stawiają na rękodzieła i torebki, które pochodzą z kolekcji sprzyjających planecie. Koniecznie muszą być wegańskie!

W związku z tym z pewnością zwrócą uwagę na markę Aleksandra K., która wykorzystuje w swoich projektach tkaniny z ananasa, jabłek czy kukurydzy oraz na torebki La Voute, wykonane z luksusowej, wegańskiej skóry.

Idealna torebka a znak zodiaku: Lew

Curve Bag Aleksander McQeen/ @alexandermcqueen Curve Bag Aleksander McQeen/ @alexandermcqueen

Lwy są pewne siebie, ambitne i odznaczają się tzw. „lwim sercem”. Emanują kreatywnością, ciepłem i bogactwem osobowości, a ponadto uwielbiają czuć się wyróżnione.

Osoby urodzone pod znakiem lwa będą więc poszukiwać wyjątkowych torebek, które wzbudzą zazdrość przechodniów i pobudzą ich wyobraźnię. W tym wypadku doskonale sprawdzi się kopertówka Sarah’s Bag z wyszywanym sercem oraz Curve Bag od Alexandra McQueena.

Idealna torebka a znak zodiaku: Panna

La Medusa Versace / materiały promocyjne La Medusa Versace / materiały promocyjne

Panny znane są ze swojej powściągliwości. Uwielbiają minimalizm i stawiają przede wszystkim na jakość. Lubią wyglądać elegancko, profesjonalnie i luksusowo, bez wskazywania na markę.

Jeśli urodziliście się pod znakiem panny, z pewnością przypadnie wam do gustu klasyka w stylu La Medusa od Versace lub prosta i elegancka Givenchy’s 4G bag.

Idealna torebka a znak zodiaku: Waga

Apollo Tote&Carry/ materiały promocyjne Apollo Tote&Carry/ materiały promocyjne

Wagi z natury są wydajne, zorganizowane, dyplomatyczne i sprytne. Zawsze doceniają dbałość o najmniejsze szczegóły i mimo wielkiej rozwagi, lubią czasami odrobinę pofantazjować. Okazuje się jednak, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają trudność w podejmowaniu decyzji.

W związku z tym wybór torebki powinien być skupiony przede wszystkim na kwestii jej uniwersalności. My sugerowalibyśmy wybór modelu na ramię od Matta i Natta, który można przerobić na torebkę z długim paskiem oraz torebko-plecak Apollo do Tote & Carry.

Idealna torebka a znak zodiaku: Skorpion

Torebka z ćwiekami Frida Rome / materiały prasowe Torebka z ćwiekami Frida Rome / materiały prasowe

Osoby urodzone pod znakiem skorpiona są szczere, bezpośrednie i bardzo ostrożne w swoich wyborach. Zwykle czują się dobrze w basicowych fasonach, ale nie boją się zadbać o niecodzienne detale.

Wagi prawdopodobnie zdecydują się na torebki wpisane w kategorię klasyki, np. z punkowym akcentem od Fridy Rome lub Jacquard Bag od Balmain.

Idealna torebka a znak zodiaku: Strzelec

Plecak Lo&Sons / @loandsons Plecak Lo&Sons / @loandsons

Strzelce uwielbiają czuć się przede wszystkim wygodnie. Osoby urodzone pod tym znakiem są optymistyczne, spontaniczne i zabawne, a do tego kochają podróże. Odkrywanie nowych zakątków świata jest tym, co ich napędza. Nie lubią rutyny i stawiają na modę pełną inspirujących detali.

Jak na prawdziwych podróżników przystało, osoby urodzone pod znakiem strzelca często zamiast torebki wybiorą plecak. W tym przypadku luksusowe modele Rowledge od Lo & Sons z pewnością nie zawiodą.

Idealna torebka a znak zodiaku: Koziorożec

Chanel 2.55 / @chanel.lovers2.55 Chanel 2.55 / @chanel.lovers2.55

Osoby spod znaku koziorożca stawiają natomiast na praktyczne akcesoria. Ich temperament zwykle opiera się na realizmie, zdyscyplinowaniu, odpowiedzialności i poczuciu obowiązku.

Powiedzielibyśmy, że odpowiednia torebka dla strzelca to taka, która spełnia wymogi biznesu. Musi być elegancka, pojemna i ponadczasowa, a ponadto najlepiej „z drugiej ręki”. Być może warto zainwestować w kultową Chanel 2.55?