Hermès tworzy pierwszy zestaw do manikiuru 

Co prawda wizyta u manikiurzystki to genialny sposób na relaks lub małą ucieczkę od codzienności, ale malowanie paznokci w domu sprawić może równie wiele przyjemności, co wizyta w salonie SPA. Szczególnie, jeśli masz do dyspozycji kolekcję lakierów do paznokci Hermès!

Reklama

- Dłonie to symbol troski – wyjaśnia Pierre-Alexis Dumas, dyrektor artystyczny Hermès, tłumacząc dlaczego właśnie kosmetyki do pielęgnacji dłoni i manikiuru stały się kolejnym krokiem w poszerzaniu oferty Hermès Beauty.

Kolekcja lakierów i kosmetyków do paznokci Les Main Hermès / Hermès Kolekcja lakierów i kosmetyków do paznokci Les Main Hermès / Hermès

Twórcy kolekcji Les Main Hermès zadbali więc o to, by w zestawie nie zabrakło niczego! Jest głęboko nawilżający i odżywiający krem do rąk, olejek do paznokci i pielęgnacji skórek, nabłyszczający top coat oraz baza wzmacniająca paznokcie. Jest również coś, co może być gadżetem numer jeden, jeśli chodzi o pielęgnację dłoni, czyli mistrzowsko zaprojektowany pilnik do paznokci!

Kolekcja lakierów i kosmetyków do paznokci Les Main Hermès / Hermès Kolekcja lakierów i kosmetyków do paznokci Les Main Hermès / Hermès

Lakiery do paznokci jak dzieła sztuki 

Oczywiście, oprócz tych wszystkich elementów dodatnich, w debiutanckiej kolekcji Les Main Hermès znajdziesz także 24 odcienie lakierów do paznokci, które genialnie współgrają z każdą karnacją. Są więc tutaj i głębokie, ultra modne zielenie, i elegancki granat czy beż, i hipnotyzująca cytryna, która przywodzi na myśl soczyste owoce francuskiego południa.

Wśród hermesowskich lakierów do paznokci nie mogło zabraknąć pomarańczy. Hermès Classic Orange bowiem to znak rozpoznawczy francuskiego domu mody!

Nie możesz zdecydować się, który kolor lakieru Hermès chciałabyś wypróbować na początek? Możesz kupić całą kolekcję i przechowywać ją w specjalnie zaprojektowanym skórzanym pokrowcu. Ta „karuzela” do przechowywania lakierów sama w sobie jest dziełem sztuki!

Kolekcja Hermès Beauty Les Main Hermès dostępna jest od 15 października 2021.