Rozświetlający krem na noc z prawdziwym złotem - Pure Gold Radiance Nocturnal La Praire

Sen jest dla skóry jak najlepsza rehabilitacja. To właśnie nocą procesy naprawcze zachodzą o wiele szybciej i o wiele łatwiej. Marka La Praire postanowiła wykorzystać ten fakt do stworzenia ultra odżywczego kremu specjalnie na noc - Pure Gold Radiance Nocturnal.

Reklama

Podobnie jak inne produkty z linii Pure Gold, krem Pure Gold Radiance Nocturnal jest umieszczony w złotym pojemniczku, który stanie się luksusową ozdobą naszych toaletek. Ale tak jak w przypadku wszystkich produktów do pielęgnacji skóry, liczy się przede wszystkim to, co jest w środku – i pod tym względem także nie jesteśmy zawiedzeni.

La Praire - Pure Gold Radiance Nocturnal / materiały prasowe La Praire - Pure Gold Radiance Nocturnal / materiały prasowe

W składzie nocnego kremu od La Praire znajdziemy mikro drobinki prawdziwego złota. To właśnie ono ma odpowiadać za zapewnienie skórze natychmiastowego blasku, wzmocnienia i odżywienia.

- To więcej niż gest, to ceremonia, która otacza skórę w pocieszającym uścisku. Co wieczór delikatna skóra jest rewitalizowana i odnawiana od wewnątrz. Nadchodzi ranek, pojawia się nowy blask – zachwala swój krem na noc marka La Prarie.

Słowo „natychmiastowe” wcale nie jest żadną przesadą. Sekretem Pure Gold Radiance Nocturnal jest szybkość działania.

La Praire Pure Gold Radiance Nocturnal - jak działa pielęgnacja w "trzech aktach" 

W produkcie zastosowano specjalny system stopniowego aktywowania składników. Dzięki czemu - tuż po użyciu kremu - najpierw dostrzeżemy blask, po przespanej nocy zauważymy pierwsze efekty regeneracyjne i w końcu, po regularnym stosowaniu, doświadczymy zupełnie nowej, sprężystej odsłony naszej skóry.

La Praire - Pure Gold Radiance Nocturnal / materiały prasowe La Praire - Pure Gold Radiance Nocturnal / materiały prasowe

Do kosmetyku dołączony jest specjalny masażer z marmuru, który dodatkowo stymuluje mikrokrążenie w naskórku, rozluśnia mięśnie twarzy i uwalniania z nich nagromadzone w ciągu dnia napięcia.

 

Zrównoważony rozwój a kosmetyki La Praire

Co ciekawe, złote pudełeczko Pure Gold Radiance Nocturnal powstało zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Marka zapewnia, że można je nieustannie napełniać nową dawką kosmetyku, ponieważ zarówno metalowa obudowa, jak  i nasadka są przeznaczone do przechowywania przez czas nieokreślony.

Krem na noc od La Praire to bez wątpienia jeden z droższych produktów do pielęgnacji skóry, z jakimi kiedykolwiek przyszło nam się zetknąć. Jego cena to około 3909 zł, ale cóż, jeśli jakiś kosmetyk ma w składzie czyste złoto...