Victoria Beckham na skraju bankructwa

Czy to możliwe, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy show-biznesu może mieć kłopoty finansowe? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zgodnie z informacjami podanymi przez The Mirror Victoria Beckham właśnie stoi na skraju wielkiego bankructwa – czy uda jej się wyjść z wielkiego kryzysu?

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że długi Victorii Beckham oscylują wokół kwoty 34 milionów dolarów. Powodem tak ogromnego zadłużenia są kłopoty jej firmy – Victoria Beckham Beauty Group – która początkowo wydawała się ogromnym sukcesem. Wszystko zmieniło się, gdy cały świat wpadł w sidła wielkiej pandemii koronawirusa.

- Całkowite przychody Victoria Beckham Beauty Group spadły o 6 proc. do 36,1 mln funtów – mówi rzeczniczka prasowa Victoria Beckham Beauty Group dla The Mirror.

Ogromny dług Victorii Beckham jest prawdopodobnie wynikiem nagromadzonych pieniędzy należnych innym firmom związanym z różnymi przedsiębiorstwami handlowymi rodziny Beckhamów.

A zatem – czy marka jest w stanie stanąć na nogi po tak ogromnym kryzysie?

Plan ratunkowy Victorii Beckham

Zgodnie z założeniami rzeczniczki prasowej Victoria Beckham Beauty Group, marka przygotowuje się na wielkie zmiany.

- Grupa szybko zareagowała na tragiczne skutki, kontrolując swoje środki pieniężne i wydatki, co doprowadziło do znacznego zmniejszenia strat operacyjnych o 57 proc., dzięki oszczędności kosztów w całym przedsiębiorstwie i przekalibrowaniu modelu biznesowego - informuje rzeczniczka prasowa Victoria Beckham Beauty Group.

Pomimo dużej kwoty należnych pieniędzy to samo źródło firmy chciało wskazać, że nowy biznes kosmetyczny i makijażowy posuwa się do przodu.

- Victoria Beckham Beauty kontynuuje poszerzanie swojego portfolio, wprowadzając w tym roku wiele udanych produktów oferujących najlepsze w swojej klasie czyste, luksusowe kosmetyki i pielęgnację skóry – dodała rzeczniczka prasowa Victoria Beckham Beauty Group.

 

.