ES Giant Travel Bag - nowa torba podróżna od Saint Laurent

Duża, pojemna i idealna na dni wypełnione różnymi aktywnościami - tak w skrócie opisać można ES Giant Travel Bag, która jest nie tylko praktyczna, ale też bardzo elegancka, a przy tym pasuje do wielu stylizacji. 

Reklama

Nowa torba od Saint Laurent wykonana z wyjątkowo miękkiej cielęcej skóry, która ozdobiona jest ponadczasowym eleganckim pikowaniem. Posiada dwie rączki i odpinany długi pasek. Kropką nad "i" tego modelu jest kontrastowy złoty zamek. 

ES Giant Travel Bag od Saint Laurent / fot. materiały prasowe ES Giant Travel Bag od Saint Laurent / fot. materiały prasowe

 

ES Giant Travel Bag - nowy obiekt pożądania modnych "it girl" 

Praktyczność i wszechstronność ES Giant Travel Bag doceniły już znane celebrytki. Torbę od Saint Laurent noszą m.in.: Rosie Huntington-Whitely, Olivia Wilde czy Mark Tuan. Z pewnością nie będą jedynymi stylowymi gwiazdami, które w najbliższym czasie zobaczyć będziemy mogli w towarzystwie ES Giant Travel Bag.

Olivia Wilde z nową torebką Saint Laurent / Getty Images Olivia Wilde z nową torebką Saint Laurent / Getty Images

ES Giant Travel Bag - ta torba pomieści cały Twój dzień! 

Wyobraź sobie swój aktywny dzień w czasach, kiedy już wyszliśmy z pandemicznego zamknięcia. Rano wstajesz i pędzisz do pracy, prosto z biura biegniesz na pilates, jogę lub po prostu siłownię. Po zajęciach masz spotkanie ze znajomymi i może jeszcze w międzyczasie zrobisz zakupy.

W tym napiętym grafiku nie ma czasu na dojazdy do domu, zmianę ciuchów i przepakowanie torby. I tu z pomocą przychodzi ES Giant Travel Bag od Saint Laurent, która nie dość, że zmieści wszystkie rzeczy, których potrzebujesz w ciągu dnia, to jeszcze prezentuje się szykownie i sprawdzi się na każdą okazję.

Oczywiście - oprócz tych dodatkowych "atutów" - sprawdzi się również doskonale w podróży. Niezależnie czy jest to wypad na weekend czy dłuższe wakacje, ES Giant Travel Bag to idealny model na pokład samolotu, do pociągu czy samochodu, w końcu nazwa zobowiązuje.

 

ES Giant Travel Bag - ile kosztuje nowa torba Saint Laurent?

ES Giant Travel Bag jest już dostępna w sklepach i kosztuje 4 700 dolarów (ok. 20 600 zł). Jeśli chcecie ją mieć w swojej kolekcji, to lepiej się pospieszcie. Niedługo mogą ustawiać się po nią kolejki.