Gwiazda "White Lotus" i "Euforii" twarzą perfum Giorgio Armaniego

Pierwsza informacja o tym, że Sydney Sweeney została twarzą włoskiego domu mody Giorgio Armani, pojawiła się na instagramowym koncie aktorki.

Reklama

- Nie mogłabym być bardziej podekscytowana i dumna, niż teraz. Właśnie zostałam nową twarzą perfum Armani Beauty MY WAY. Nie mogę doczekać się, gdy będę mogła pokazać coś więcej z tej kampanii. To było naprawdę jedno z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu wypełnionych przygodami i spotkaniami z przyjaciółmi – napisała Sydney Sweeney na swoim koncie na Instagramie.

Sydney Sweeney nową twarzą perfum MY WAY Giorgio Armaniego / materiały prasowe Sydney Sweeney nową twarzą perfum MY WAY Giorgio Armaniego / materiały prasowe

Giorgio Armani o Sydney Sweeney 

Tymczasem Giorgio Armani tak komentuje współpracę z młodą hollywoodzką gwiazdą:

- Od razu uderzyła mnie energia i świeże podejście Sydney Sweeney, które widać w jej otwartym, szczerym uśmiechu. Ma determinację i talent i jest jedną z najbardziej wszechstronnych i magnetycznych młodych aktorek – mówi Giorgio Armani w oświadczeniu prasowym.

- To wszystko czyni ją idealnym ucieleśnieniem ducha MY WAY: swobodnej i głębokiej idei kobiecości – dodał projektant.

Sydney Sweeney w reklamie perfumy MY WAY Giorgio Armani / materiały prasowe Sydney Sweeney w reklamie perfumy MY WAY Giorgio Armani / materiały prasowe

Sydney Sweeney o perfumach MY WAY: "Cholera. To właśnie ja!" 

Zdjęcia do kampanii są proste, minimalistyczne i przede wszystkim hipnotyzują kolorami! Sydney Sweeney ubrana w kreacje w kolorze błękitów i fioletów pozuje na tle pastelowego, różowego tła, a każdy z odcieni inspirowany jest flakonem perfum MY WAY.

- MY WAY to świeży zapach, który zawiera w sobie tak wiele ze mnie, że bez problemu mogę opowiadać o nim innym – wyjaśnia Sydney Sweeney.

- Pamiętam, jak dorastałam i chciałam znaleźć ten jeden wyjątkowy zapach, który byłby mną. Chciałam, aby ktoś go powąchał i powiedział: „To Sydney”! – wspominała aktorka w rozmowie z Vogue. – Kiedy powąchałam MY WAY, pomyślałam:„ Jasna cholera! To właściwie ja” – dodała gwiazda.

Sydney Sweeney nową twarzą perfum MY WAY Giorgio Armaniego / materiały prasowe Sydney Sweeney nową twarzą perfum MY WAY Giorgio Armaniego / materiały prasowe

Warto dodać, że młoda aktorka nie po raz pierwszy współpracuje z marką Giorgio Armaniego. Sydney Sweeney była już twarzą makijażowej kolekcji Armani Beauty. Teraz rozszerza swoją współpracę z włoskim domem mody, dołączając tym samym do tak wspaniałych ambasadorek marki, jak Cate Blanchett, Tessa Thompson czy Barbara Palvin, a także Regé-Jean Page. Kampania z udziałem Sydney Sweeney będzie mieć swoją premierę jeszcze w styczniu 2023, a do sieci trafił już przepiękny film reklamowy!