Sarah Jessicą Parker i Oscar de la Renta wspierają Ukrainę

Jedwabny szyfon z ręcznym haftem, dziewczęcy krój i ekstrawaganckie detale – suknię Oscara de la Renty, którą Sarah Jessica Parker nosiła podczas premiery „And Just Like That…” z pewnością zapamiętamy na długo. Teraz kreacja hollywoodzkiej aktorki trafi na aukcję. 

Reklama

Dom mody Oscar la Renta we współpracy z Sarah Jessicą Parker uruchomił aukcję charytatywną, której celem jest zebranie środków na rzecz Ukrainy. Jedną z głównych atrakcji okazała się sukienka w stylu nowoczesnej księżniczki, którą aktorka założyła w grudniu 2021 roku na premierze sequelu „Seksu w Wielkim Mieście”.

- Założenie tej sukienki na premierę „And Just Like That…” było dla mnie ogromnym zaszczytem. Dziś jednak jestem zaszczycona, że mogę współpracować z moimi przyjaciółmi z domu mody Oscar de la Renta przy aukcji, na której się pojawi. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany UNICEF, organizacji bliższej mi dzisiaj niż kiedykolwiek wcześniej. Czuję się zobowiązana do niesienia wsparcia wszystkim pokrzywdzonym wskutek obecnych konfliktów geopolitycznych oraz rosnącego zagrożenia dla życia tak wielu niewinnych ludzi. Żegnam się z tą sukienką w sposób, który ma wyższy cel i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę, do czyjej szafy trafi w przyszłości – czytamy słowa Sarah Jessicy Parker na Instagramie domu mody Oscar de la Renta.

Sukienka Sarah Jessicy Parker z premiery „And Just Like That” na sprzedaż

Suknia została wykonana w nowojorskim atelier marki. Jest uszyta z jedwabnego szyfonu i ręcznie haftowana w kolorze magnolii. Łączy w sobie delikatność księżniczki i bogactwo zdobień w ekstrawaganckim stylu. To doskonała odpowiedź na nowoczesną garderobę Carrie Bradshaw, którą poznaliśmy na nowo w „And Just Like That”.

Suknia Oscara de la Renty trafiła na aukcję charytatywną / Getty Images Suknia Oscara de la Renty trafiła na aukcję charytatywną / Getty Images

Zgodnie z planem aukcja na platformie Encore ma zakończyć się 31 marca 2022 o godzinie 21:00 czasu wschodniego. Jej cena wyjściowa to 5 tysięcy dolarów.