Playboy i kolekcja bielizny

Nowe przedsięwzięcie marki - Playboy Lingerie - zadebiutowała na rynku fashion, wywołując spore zamieszanie.  Kolekcja Icon została zaprojektowana tak, aby przywoływać „piękno, pewność siebie, wolność i swobodę”.

Reklama

- Cieszymy się, że możemy wprowadzić pierwszą linię bielizny sygnowaną marką Playboy - globalny rynek bielizny wciąż rośnie. Stworzyliśmy ją w oparciu o najważniejszą dla nas wartość, czyli wolność – powiedziała w oświadczeniu prasowym Ashley Kechter, prezeska Playboya ds. Globalnych Produktów Konsumenckich.

Jak prezentuje się pierwsza kolekcja Playboy Lingerie?

Icon Collection – pierwsza kolekcja bielizny Playboy

Playboy Icon Collection / materiały prasowe Playboy Icon Collection / materiały prasowe

Zmysłowe kroje w palecie jaskrawych barw - od różu, poprzez czerwień, fiolet i błękit, aż do zieleni, a każdy z elementów sygnowany słynnym logo Playboya - tak w skrócie opisać można kolekcję Icon. To propozycja dla wyrazistych kobiet, które nie boją się swojej zmysłowości. 

Playboy Icon Collection / materiały prasowe Playboy Icon Collection / materiały prasowe

W skład Playboy Icon Collection wchodzą: biustonosze, balkonetki z fiszbinami, body, wysoko wycięte stringi i zmysłowe rękawiczki. W każdym z tych projektów wyczuwalny jest styl lat 70., czyli początków istnienia magazynu Playboy. 

- Marka Playboy przemawia do młodszych konsumentów, których odsetek znacznie wzrósł w ciągu ostatnich kilku lat. (...) Nie możemy się doczekać kolejnych kolekcji – dodała Ashley Ketcher.

Playboy Icon Collection / materiały prasowe Playboy Icon Collection / materiały prasowe

Pierwsza kolekcja Playboy Lingerie trafiła do sklepu online wraz z początkiem listopada 2022. 3 listopada trafiła do sklepów stacjonarnych w Stanach Zjednoczonych. 

 

Modowa ekspansja Playboya 

Ashley Ketcher zaznacza jednak, że kolekcje bielizny to jedynie początek tego, co chce zaoferować swoim klientkom marka Playboy. Zgodnie z planem, w przyszłości marka ma rozpocząć produkcję bielizny nocnej i innych produktów odzieżowych, np. jeansów, koszul czy dzianiny. 

-  Nie możemy doczekać się poszerzenia asortymentu. Będziemy wykorzystywać nasze nowe linie w całym ekosystemie Playboya, w tym za pośrednictwem naszej rozbudowanej sieci twórców  - mówi Ashley Ketcher.