Helena Christensen - dojrzała petarda seksapilu 

„Icons Collections” – to gama najbardziej kultowych, ponadczasowych i najbardziej pożądanych produktów bieliźniarskiej marki Coco de Mer. Jej ambasadorką jest Helena Christensen – duńska super modelka i prawdziwa ikona stylu lat 90., która współpracuje z Coco de Mer już od ponad roku.

Reklama

Jednak najnowsza odsłona tej współpracy zrobiła na nas wyjątkowe wrażenie! Jak zapewniają przedstawiciele marki, Helena Christensen od samego początku miała własny pomysł na każdy z elementów kampanii: sesję zdjęciową, stylizacje, miejsce zdjęć czy ogólny wizerunek.

W efekcie powstało dzieło kompletne, przedstawiające dojrzałą kobietę pełną mocy i zmysłowości. Helena Christensen pozuje na tle luksusowej willi, prezentując seksowną bieliznę w ogrodzie, który kompletnie „poddał się” duńskiej modelce. To ona jest tutaj królową i wykorzysta każdy element scenerii, by podkreślić swoją sensualną siłę.

Helena Christensen w kampanii bielizny Coco de Mer / materiały prasowe Helena Christensen w kampanii bielizny Coco de Mer / materiały prasowe

 

 Luksusowa bielizna dla kobiecej przyjemności 

To właśnie celebrowanie kobiecej natury i przyjemności pozostaje w centrum filozofii Coco de Mer i znajduje odzwierciedlenie w każdym projekcie, który tworzy marka.

W stylizacjach przygotowanych przez Bay Garnett pojawia się tylko czerń – klasyczna, elegancka i bardzo zmysłowa. Makijaż autorstwa Ruby Hammer i fryzura Samanthy Hillary dodatkowo podkreślają mocny charakter całej sesji. Burza włosów, czarna kredka na powiece, czerwone usta – tu nie ma miejsca na żadne kompromisy!

Natomiast niezwykłą opowieść o dojrzałej, pięknej i pewnej siebie kobiecie – Helenie Christensen – uchwycił w obiektywie Claire Rothstein.