Perfumy Truskawkowy Księżyc hitem sprzedaży 

Jeśli interesujesz się astrologią i śledzisz pełnie Księżyca, z pewnością wiesz, że właśnie trwa czerwcowa pełnia nazywana Truskawkowym Księżycem. Jeśli dodatkowo kochasz perfumy, mamy dla Ciebie pewną ciekawostkę. Czy wiesz, że na świecie istnieją perfumy Strawberry Moon? Owszem! Niestety ponownie wyprzedały się na pniu, a wszystko - prawdopodobnie - przez wspomnianą pełnię Księżyca!

Reklama

Jak podaje serwis Allure, powołując się na informacje z Instagrama marki Snif, perfumy o nazwie Truskawkowy Księżyc wyprzedały się ponownie w ekspresowym tempie! 

- Podczas gdy prawdziwy Truskawkowy Księżyc wschodzi na naszym niebie, nasz zapach Strawberry Moon właśnie się wyprzedał (znowu!) - piszą twórcy marki na Instagramie. - 

- Kiedy skończysz podziwiać niebo, kliknij w link pod bio, aby dołączyć do następnej rundy zamówień w przedsprzedaży! - dodają marketingową zachętę mistrzowie "księżycowego marketingu". 

I trudno nie docenić ich kreatywności, sprytu i marketingowej intuicji, bo perfumy o nazwie Truskawkowy Księżyc to sprzedażowa żyła złota! Kolejne dropy zapachu niemal zawsze wyprzedają się z prędkością światła, a po kolejne klienci ustawiają się w długiej internetowej kolejce. 

Zatem co to za zapach i skąd bierze się jego popularność, nie licząc oczywiście kosmicznych mocy wyższych? 

 

Strawberry Moon - romantyczne perfumy z kosmosu

Strawberry Moon to perfumy inne niż wszystkie, stworzone po to, by uchwycić magię Truskawkowego Księżyca w pełni. Ich zapach jest podnoszący na duchu i ciepły – przepełniony wszystkim, co kojarzy się z latem, a media społecznościowe mają dosłownie obsesję na jego punkcie!

To hit sprzedaży perfumeryjnej marki Snif, która powstała we współpracy z The Goodtime Hotel - hotelem należącym do Davida Grutmana (muzyka, artysty i założyciela Humanrace) oraz Pharrella Williamsa. Ten drugi stworzył nawet klub bilardowy o nazwie Strawberry Moon i właśnie on zainspirował twórców Snif do skomponowania zapachu o tej samej nazwie. 

Zatem jak pachnie Truskawkowy Księżyc? Jak wakacje, letnia noc spędzona pod rozgwieżdżonym niebem i luksus Miami! 

Truskawkowy Księżyc - perfumy idealne na wakacje 

Delikatny zapach z limitowanej edycji zawiera nuty jaśminu, jasnych cytrusów, bergamotki, różowego pieprzu, irysa, bursztynowego drewna i... opalonej skóry! Jest połączeniem wszystkiego, co może kojarzyć się z piaszczystym wybrzeżem beztroskiego Miami.

- Miami to jedno z tych miejsc, które zawsze ma świetną energię. Nikt nie ląduje w Miami bez uśmiechu na twarzy, a my chcieliśmy uchwycić tę atmosferę w zapachu. Nasze perfumy są pozbawione płci, oferując niesamowite wrażenia w stylu unisex - powiedział w oświadczeniu Phil Riportella, współzałożyciel Snif.

 

Zapach Strawberry Moon zostanie umieszczony w minimalistycznym i eleganckim flakoniku, który przypomina popularne, różowe hot-spoty z Miami.

Strawberry Moon / Snif.Co Strawberry Moon / Snif.Co

- Chcieliśmy przenieść estetykę The Good Hotel oraz krajobrazu basenu nawet do naszego projektu flakonu. Zainspirowały nas kolory, energia i wystrój w stylu art deco w całej przestrzeni, co widać w całym projekcie. Chcieliśmy, żeby to wyglądało tak, jakby część hotelu mogła mieszkać w pokoju gościa czy na czyjejś komodzie. Nie możemy się doczekać, aż nasza społeczność wypróbuje ten zapach i poczuje klimat Strawberry Moon – mówił dla WWD Bryan Edwards, współzałożyciel Snif.

Strawberry Moon są dostępne na oficjalnej stronie e-commerce Snif od 14 czerwca za 65 dolarów. Klienci mogą również znaleźć zapach stacjonarnie, w Strawberry Moon Miami.