Perfumy Chanel N°5 

Flakon bez zbędnej dekoracyjności, a w środku olfaktoryczne arcydzieło, które przeszło do historii perfumiarstwa i odcisnęło niepodważalne piękno na świecie mody, kultury czy biznesu – tak w skrócie opisać można perfumy Chanel N°5, które w 1921 roku wymyśliła Gabrielle Chanel.

Reklama

Chanel N°5 z założenia miał być zapachem innowacyjnym i rewolucyjnym, niepodobnym do czegokolwiek, co znał ówczesny świat perfumiarstwa. Miał wyznaczać nowe kierunki w perfumeryjnej sztuce i utorować drogę nowoczesności. Miał być również wizytówką rozkwitającego domu mody Chanel i uosobieniem sukcesu jej założycielki. Tak oto Chanel N°5 stał się legendą.

Chanel N°5 w duchu eko 

Sto lat od premiery Chanel N°5 francuski dom mody tuż przed świętami Bożego Narodzenia wypuszcza limitowaną kolekcją inspirowaną słynnym zapachem numer pięć. Oto przed fankami kultowego zapachu nowa, wyjątkowa wersja perfum.

Flakon Chanel N°5 powstał ze szkła z recyklingu. Przeprojektowano również pudełko, które wykonane zostało z biodegradowalnej masy papierniczej.

W limitowanej kolekcji perfum Chanel znalazło się również miejsce na Chanel N°5 L’EAU, jedną z pięciu interpretacji kultowego zapachu, opracowanych przez dyrektora artystycznego perfum Chanel, Oliviera Polge’a.

 

Kalendarz adwentowy Chanel / CHANEL Kalendarz adwentowy Chanel / CHANEL

Kalendarz adwentowy Chanel - pomysł na wyjątkowy prezent 

Wisienką na torcie w limitowanej jubileuszowej kolekcji Chanel jest kalendarz adwentowy, którego kształt przypomina słynny flakon Chanel N°5. W środku znajdziemy najbardziej popularne i uwielbiane przez klientki francuskiego domu mody kosmetyki – limitowaną wersję szminki ROUGE ALLURE inspirowaną N°5, LE VERNIS w nowym odcieniu czerwieni czy flakon wody perfumowanej Chanel N°5. W jednej z szufladek odnaleźć również można bransoletkę z cyfrą 5, a także jedyną w swoim rodzaju śnieżną kulę. Kalendarz adwentowy Chanel to wspaniały pomysł na prezent, tym bardziej że wyprodukowany został w limitowanej wersji.

Perfumy Chanel w ogromnym flakonie - wersja dla kolekcjonerów 

Świąteczną kolekcję Chanel zamyka wyjątkowy 5 GRAND EXTRAIT BACCARAT 2021ML – największy flakon perfum Chanel, jaki kiedykolwiek powstał. Perfumy Chanel N°5 w tej wersji zostały wyprodukowany TYLKO w 55 egzemplarzach i jesteśmy pewni, że za kilka lat staną się prawdziwym rarytasem na rynku perfumeryjnym. Każdy z flakonów umieszczony został w ręcznie grawerowanym skórzanym kufrze, którego kształt nawiązuje do oryginalnego opakowania perfum Chanel N°5. Ta wyjątkowa butelka perfum Chanel zawiera również specjalny aplikator udekorowany kryształem Baccarat, dzięki któremu będziemy mogli precyzyjnie umiejscowić złocisty płyn dokładnie tam, gdzie chcemy.

Nie zapominajmy o świątecznej kolekcji do makijażu! Złoto i bursztyny, nawiązujące do koloru perfum Chanel N°5, dominują w palecie do makijażu Les 4 Ombres, a całość uzupełniona została o klasyczną czerwień na ustach ROUGE ALLURE.