Swatch x Omega - księżycowa misja zegarkowa

Rok 2023 dla marek Omega i Swatch to współpraca przy tworzeniu limitowanych serii zegarków Mission to the Moon. W ramach tej serii co miesiąc ujawniany był nowy model księżycowego zegarka.

Reklama

W związku z kolejną pełnią Księżyca Swatch i OMEGA prezentują zatem kolejną ultralimitowaną wersję popularnego modelu - Mission to Neptune.

Moonshine Gold Mission to Neptune / materiały prasowe Moonshine Gold Mission to Neptune / materiały prasowe

 

Moonshine Gold Mission to Neptune - nowy zegarek Omega x Swatch 

Najnowsza odsłona czasomierza - Mission to Neptune - jest dostępna w bioceramicznej niebieskiej kopercie o średnicy 42 mm. Tarcza jest ciemnoniebieska i nawiązuje do pełni Niebieskiego Księżyca, która ma miejsce dokładnie w dniu premiery zegarka - 30 sierpnia 2023 roku. 

Tarczę rozjaśnia czysta, prosta wskazówka sekundowa pokryta złotem pochodzącym z recyklingu, z certyfikowanej rafinerii firmy Swatch.

Omega x Swatch Mission to Neptune MoonSwatch / materiały prasowe Omega/Swatch Omega x Swatch Mission to Neptune MoonSwatch / materiały prasowe Omega/Swatch

 

MoonSwatch Mission to Neptune - cena i dostępność

Jeśli czasomierz przypadł Wam do gustu, musicie się pośpieszyć. Kosztujący 300 dolarów limitowany zegarek Mission to Neptune MoonSwatch będzie dostępny tylko przez jeden dzień - 30 sierpnia 2023 roku. Model pojawi się w 99 sklepach Swatch, w 86 miastach na całym świecie.