Gucci i cienie do powiek w stylu vintage 

Wygląda jak stara portmonetka, podróżne lusterko lub puzderko eleganckiej babci. Czarno-złote i zdobione herbacianymi różami opakowanie bezpośrednio nawiązuje do stylu vintage, w którym od wielu sezonów – głównie za sprawą dyrektora kreatywnego Alessandro Michele – lubuje się Gucci. Każda fanka mody sprzed lat doceni tę estetykę i skusi się na paletkę cieni do makijażu Gucci, nawet jeśli na co dzień nie maluje powiek!

Reklama

Gucci Palette Beauté Des Yeux Floral - 12 genialnych cieni do powiek w retro puzderku 

Jednak jeśli przyszłe właścicielki Gucci Palette Beauté Des Yeux Floral chciałyby nie tylko zrobić zdjęcie na Instagrama, ale też pomalować powieki, co znajdą w środku? Wnętrze różanej palety to „złoty środek” pomiędzy ciepłymi a zimnymi odcieniami. Wśród 12 cieni do powiek z satynowym, metalicznym lub matowym wykończeniem znalazły się zarówno ciepłe kolory (Gardenia Rose, Anemone Orange, Eurosa Douce), jak i te zimniejsze (Iris Améthyste, Armoise Argentée).

Gucci Palette Beauté Des Yeux Floral / GUCCI Gucci Palette Beauté Des Yeux Floral / GUCCI

 

 

Znalazło się tutaj miejsce na wiele uniwersalnych, klasycznych odcieni, które wspaniale podkręcą każdy kolor tęczówki. Jednak na plan pierwszy wybija się ciekawy, choć dość ekstrawagancki, błękit. To matowy cień Aster Celeste, którym można wyczarować niepowtarzalny makijaż oka w stylu retro. Każdy z cieni jest mocno napigmentowany, trwały (do 9 godzin) i można nim stworzyć makijaż od lekkiego do bardzo intensywnego, a także stosować jako eyeliner.

Gucci Palette Beauté Des Yeux Floral / GUCCI Gucci Palette Beauté Des Yeux Floral / GUCCI

Niebanalny pomysł na prezent 

Palette Beauté Des Yeux Floral Gucci to nowość dedykowana na tegoroczne święta Bożego Narodzenia i bez wątpienia może być wspaniałym prezentem gwiazdkowym dla każdej fanki makijażu. Twórcy paletki Gucci zapewniają także, że to małe makijażowe cudo po wykorzystaniu cieni do powiek może zamienić się w piękne, ozdobne puzderko, w którym przechowywać można na przykład biżuterię. Jedna mała rzecz, a ile piękna!