House Of Sunny zaprasza do swojej siedziby... na noc

House Of Sunny to nietypowy dom mody. Założona przez Sunny’ego Williamsa w 2011 roku londyńska marka od początku wiedziała, na czym należy oprzeć w dzisiejszych czasach strategię marketingową i wcale nie chodzi tu o współprace z gwiazdami. A o co? O media społecznościowe. Stała się ona wręcz uwielbiana na Instagramie i stworzyła wokół swojej działalności niesamowitą społeczność.

Reklama

Spójrzcie na sekcję zdjęć, na których oznaczono instagramowy profil House Of Sunny. To miejsce żyje! Sam właściciel nazywa swoich klientów ziomkami (homies), a to chyba o czymś świadczy.

Teraz jego ziomki oszalały na samą myśl, że będą mogli przenocować w siedzibie House Of Sunny. Wszystko dzięki pierwszej tego typu współpracy marki modowej z Airbnb.

Podejrzewam, że ta akcja jeszcze bardziej skróci dystans pomiędzy domem mody a jego wyznawcami.

- Wzornictwo House Of Sunny zawsze było inspirowane skrzyżowaniem kultury, architektury, wnętrz i zamiłowania naszej społeczności do podróży. Cieszę się, że mogę powitać was w moim domu - wyjaśnia założyciel marki.

Amanda Cupples z Airbnb również jest podekscytowana tą akcją.

- Airbnb powstało dla wszystkich pięknych, ale i zaskakujących miejsc noclegowych – podkreśla.

Airbnb i House Of Sunny: Jak zarezerwować nocleg w siedzibie marki modowej?

Osoby, którym uda się zarezerwować nocleg w siedzibie House Of Sunny, będą miały dostęp do każdego jej zakątka. Czeka na nich chociażby garderoba marki, w której przymierzą najnowszą kolekcję.

Goście "domu Sunny’ego" będą mogli spełnić również swoje modowe fantazje, w tym… sesję zdjęciową pod okiem samego założyciela firmy.

Wnętrze siedziby House Of Sunny / Airbnb Wnętrze siedziby House Of Sunny / Airbnb

Oprócz tego na szczęśliwców czeka sypialnia z łóżkiem otoczonym falami w kolorach zachodzącego słońca, znanych fanom projektanta z swetra Day Tripper oraz luksusowa łazienka, której kolorystyka jest hołdem dla sukienki La Belle. Zwolennicy sukienki Hockney, chętnie pewnie zwiedzą inspirowaną jej kolorystyką zieloną oazę z prawdziwymi roślinami i kwiatami.

Sunny Williams w siedzibie swojej marki / Airbnb Sunny Williams w siedzibie swojej marki / Airbnb

Cena takiego noclegu? Zero złotych. Poważnie! Ale łatwo nie będzie. Jak wspomniałem wyżej, rezerwacji dokonać mogą tylko dwie osoby. Wyścig ruszy 19 września, a niezapomniana noc odbędzie się 22 września. Organizatorzy przypominają, że nie zwracają zwycięzcom kosztów transportu do Londynu.

Osoby chcące powalczyć o tę niebywałą atrakcję muszą mieć aktywny profil Airbnb oraz aktualne dokumenty tożsamości. Najważniejsza zasada brzmi jednak: Kto pierwszy ten lepszy!