Modna fryzura 2021: SHAGGY HAIR

SHAGGY HAIR wyznaje tylko jedną ważną zasadę: nie uznaje żadnych zasad. To bardzo specyficzne cięcie przywodzi nam na myśl seriale i filmy, które z zapartym tchem oglądaliśmy jako dzieci. Powrót do lat 70. i 80. ubiegłego stulecia widoczny jest niemal w każdej twórczej dziedzinie życia - od ubrań, przez dodatki, design, aż po szalony makijaż oka. We fryzjerstwie jest podobnie. SHAGGY HAIR to jedna z najmodniejszych fryzur 2021!

Reklama

Specjaliści doszukują się przy tym dużego wpływu naszych francuskich koleżanek, które jakiś czas temu na nowo odkryły „curtain bangs”, czyli grzywkę przypominającą zasłony.

Naszym zdaniem do popularności kudłatych fryzur SHAGGY przyczyniła się także wszechobecna pandemia. Nie oszukujmy się, to wydarzenie zupełnie odmieniło nasze spojrzenie na kwestię wyglądu. Postawiłyśmy przede wszystkim na wygodę i komfort, co zresztą można zauważyć także na pokazach mody najsłynniejszych projektantów. Poza tym już od jakiegoś czasu zaczęliśmy szukać w swoim stylu pewnej indywidualności, namiastki wyjątkowych akcentów, a kręcony włos nigdy nie jest taki sam, każdy kręci się po swojemu. Dzięki temu więc zyskujemy kolejny element, który możemy podporządkować pod siebie, swoje wyczucie estetyki i niepowtarzalną osobowość.

Shaggy hair  - na czym polega fryzura, która skradła serca największych gwiazd?

SHAGGY HAIR opiera się na mocnym cieniowaniu pojedynczych pasm. Co ciekawe, każda osoba może sama zadecydować, w jaki sposób włosy mają się wyróżniać. Fryzjerzy podkreślają, jak wiele  różnych sposobów można znaleźć na to, by dopasować tę fryzurę do indywidualnych cech klientki.

SHAGGY HAIR w stylu Seleny Gomes

 

Wymieniają przy tym tzw. „nowoczesne kudły”, które można było podziwiać na Instagramie Seleny Gomez. Nowoczesne SHAGGY HAIR opiera się na specyficznym cięciu grzywki, która ma stać się oprawą dla całej twarzy, oraz pozostawieniu nieco dłuższych włosów z tyłu.

SHAGGY HAIR w stylu Billie Eilish

 

Możemy także powrócić do tematu grzywki, którą pokochały Francuzki, i zbudować swoją nową fryzurę przy wykorzystaniu „curtain bangs”. Dzięki dodaniu do SHAGGY HAIR tego typu elementu, podkreślisz kości policzkowe i jednocześnie wyszczuplisz rysy twarzy. Jakiś czas temu zainspirowała nas tym Billie Eilish. Jej zdjęcie w kudłatych blond włosach było tematem numer jeden na całym świecie.

SHAGGY HAIR w stylu Miley Cyrus

 

No i oczywiście wisienka na torcie, klasyka SHAGGY HAIR, czyli Miley Cyrus w zupełnie nowym wydaniu. Ta dziewczyna lubi i potrafi zaskakiwać. Jej fryzura jest kwintesencją tego, co najlepszego może wyciągnąć z siebie tego typu cięcie. Delikatna grzywka staje się początkiem fali poplątanych, cieniowanych kosmyków, które tworzą wokół twarzy niesamowite obramowanie. Kosmyki są ostro zakończone, a jednak delikatne i subtelne. Co więcej, jeśli zależy wam na tym, by osiągnąć efekt dużej objętości włosów, możemy dać gwarancję w ciemno, że to cięcie spełni wasze wymagania.

 

Oczywiście każde innowacje wiążą się ze stworzeniem dwóch obozów: albo kocham, albo nienawidzę. Zmiany fryzury bywają jednak najlepszym impulsem do zmian w życiu, a bez ryzyka nie ma zabawy.