Adidas Samba w nowych kolorach zaprojektowane przez Pharella Williamsa

O wielkim powrocie butów Adidas Samba pisaliśmy kilka tygodni temu. Legendarne adidasy pierwotnie przeznaczone do grania w piłkę znów są na topie i dostępne są w wielu modelach. Jednym z najnowszych i najciekawszych jest Adidas Samba „Lilac”, które zostały zaprojektowane przez Pharella Williamsa w ramach wieloletniej już współpracy Pharrell x adidas Humanrace. Pochodzą z kolekcji Humanrace Samba Colors by Pharrell, którą już można podziwiać w internecie.
 

Reklama

Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe

 

Popularny muzyk i od niedawna także dyrektor kreatywny Louis Vuitton już w ubiegłym roku pojawił się na Paris Fashion Week w neonowo-zielonej wersji sneakersów. Teraz kolekcjonerzy sneakersów mogą polować na nowe wersje Adidas Samba w wyjątkowo wiosennych kolorach.

Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowePodobnie jak jego „poprzednicy”, najnowsze modele butów, które powstały w ramach kolekcji Humanrace Samba Colors by Pharrell mają wydłużony język z rozpoznawalnym logo marki Adidas. Logo Humanrace jest wytłoczone na bokach, a w zestawie dodatkowo znajdziemy dwie wersje sznurówek.

Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe

Sportówki dostępne są w kilku hipnotyzujących kolorach: żółtym, pomarańczowym, zielonym, czerwonym, różowym czy liliowym.

Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe Humanrace Samba Colors by Pharrell / materiały prasowe

Liliowe adidasy hitem lata 2023?

Nasz numer jeden to model Pharrell x adidas Humanrace Samba „Lilac”, który rozgrzał internet już jakiś czas temu, kiedy to na swój profil na Instagramie zdjęcia butów wrzucił znany fotograf sneakersów @arab_lincoln. Już wtedy fani adidasów na całym świecie pytali tylko o jedno: kiedy premiera Humanrace Samba Colors by Pharrell?
 

Liliowe adidasy Pharell x Adidas Samba / Instagram @arab_lincoln Liliowe adidasy Pharell x Adidas Samba / Instagram @arab_lincoln

Adidas potwierdził, że limitowana kolekcja trafi do sprzedaży 6 maja 2023, ale będą ją mogli nabyć tylko „przyjaciele i rodzina Humanrace Green”. Dostępna będzie za pośrednictwem Humanrace.com, a także w sklepach Extra Butter w Nowym Jorku i Offspring w Londynie.