Meghan Markle i książę Harry – z pewnością ta para wzbudzała największe emocje na gali zorganizowanej 11 listopada w Nowym Jorku z okazji Dnia Weterana. Oczywiście pierwsze skrzypce w tym „zestawieniu” grała Meghan Markle, która na tę okazję wybrała wieczorową suknię w kolorze czerwonym.

Reklama

 Czerwona sukienka Meghan Markle 

Projekt Caroliny Herrery z tyłu wyglądał jak klasyczna kreacja księżniczki z długim trenem, który ciągnął się po czerwonym dywanie. Choć tył sukni wyglądał bardzo bajkowo, przód wprowadzał do całości sporą dawkę seksapilu. Głęboko wycięty dekolt i gorset układający się w kształt piersi przykuły uwagę nie tylko gości wydarzenia, ale również portali plotkarskich i modowych ekspertów na całym świecie.

Wielu z nich jest zdania, że choć suknia Meghan Markle była obłędna, odsłoniła wszystkie niedoskonałości żony księcia Harry’ego. Naszym zdaniem każde kobiece ciało jest piękne i nie można w tym przypadku mówić o niedoskonałościach, ale rzeczywiście suknia szczególnie w okolicach piersi nie układała się najlepiej. Prawdopodobnie gorset był zbyt duży i nie opinał ciała wystarczająco dobrze.

Jednocześnie warto zauważyć, że czerwona suknia Meghan Markle była najbardziej seksowną i wyzywającą kreacją, na jaką kiedykolwiek zdecydowała się żona księcia Harry’ego. Z pewnością, gdyby para nadal była „pod opieką” brytyjskiej monarchii można byłoby uznać ją za modowy skandal, a już na pewno złamanie królewskiego protokołu.

- Gala weteranów, a suknia jak na Oscary – czytamy w jednym z negatywnych komentarzy.

- Jest na nią zdecydowanie za duża – dodaje ktoś inny.

- W Wielkiej Brytanii tak ubrana nie mogłaby stanąć obok królowej – podsumowuje ktoś w kolejnej opinii.

Czy czerwoną suknię Meghan Markle można zatem uznać za prowokację? Cóż, z pewnością ta suknia chciała „powiedzieć” coś więcej.

Meghan Markle i książę Harry na Dniu Weterana w Nowym Jorku / Getty Images Meghan Markle i książę Harry na Dniu Weterana w Nowym Jorku / Getty Images

 

Książę Harry i Meghan Markle na gali w Nowym Jorku 

11 listopada to ważna data nie tylko dla Polaków. Tego dnia w 1918 roku podpisano układ rozejmowy, którego rezultatem było odzyskanie niepodległości również przez Polskę. To dzień, w którym wspomina się wszystkich żołnierzy, którzy walczyli na frontach I wojny światowej.

W USA obchodzony jest Dzień Weterana, a w Wielkiej Brytanii – Dzień Pamięci. Potomek królowej Elżbiety II w tym roku nie pojawił się na brytyjskich obchodach Dnia Pamięci i zdecydował się na amerykański Dzień Weterana.

Książę Harry wręczył medale amerykańskim żołnierzom. Sam nie mógł wystąpić w mundurze, ale miał przypięte do smokingu odznaczenie Kawalera Komandora Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego przyznawane przez brytyjską królową za "wybitną służbę monarchii".

Meghan Markle i książę Harry mieli również przypięte czerwone maki, które są noszone podczas Dnia Pamięci w Wielkiej Brytanii.

Czy tak oficjalne, a jednocześnie poważne wydarzenie "pasuje" to tak seksownej kreacji? Oceńcie sami.