"Gierek" - premiera filmu w Dąbrowie Górniczej 

Premiera filmu „Gierek” od wielu miesięcy wzbudza wiele emocji. Filmowa historia w reżyserii Michała Węgrzyna oparta na barwnym życiu Edwarda Gierka to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Wyjątkowa postać w polskiej polityce i wyjątkowa obsada, a w roli głównej Michał Koterski, dla którego rola Edwarda Gierka z pewnością jest wielką aktorską szansą. W obsadzie również Cezary Żak, Agnieszka Więdłocha, Antonii Pawlicki czy Rafał Zawierucha, a także wspomniana Małgorzata Kożuchowska, która zagrała żonę Edwarda Gierka.

Reklama

Film Film

Małgorzata Kożuchowska na premierze "Gierka" 

Małgorzata Kożuchowska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na oficjalnej premierze filmu „Gierek”, która odbyła się w Dąbrowie Górniczej. Gwiazda na to wydarzenie wybrała elegancką, temperamentną, a jednocześnie klasyczną czerwień, która zachwyciła tysiące fanów na jej koncie na Instagramie.

Czerwona sukienka z głębokim dekoltem doskonale podkreśliła kobiece kształty, a koronkowe ażury w spódnicy dodały całości ekstrawagancji. Trudno dziwić się, że oczy gości i obiektywy fotoreporterów były skupione głównie na Małgorzacie Kożuchowskiej!

Nam kreacja Małgorzaty Kożuchowskiej kojarzy się z najlepszymi czerwonymi sukienkami w historii kina, a także ze stylizacjami ikony stylu Cate Blanchett!

Małgorzata Kożuchowska czerwoną kreację połączyła z czerwoną marynarką, którą nonszalancko (jak rasowa trendsetterka!) zarzuciła na ramiona. Do tego cieliste sandałki na szpilce i delikatna biżuteria w postaci pierścionków.

 

Wrażenie robiła także fryzura gwiazdy. Małgorzata Kożuchowska od jakiegoś czasu już nie jest zadziorną chłopczycą. Teraz nosi fryzurę w stylu long bob, która totalnie ją odmłodziła i podkreśliła jej kobiecość.

Małgorzata Kożuchowska w wersji Lady in Red to doskonały dowód na to, że wystarczy jeden mocny akcent całej stylizacji, a efekt WOW jest murowany! Ognista czerwień to doskonały wybór, jeśli chcemy ożywić naszą stylizację, a jednocześnie kochamy klasyczną elegancję.