Reserved: Maciej Musiał i Andrzej Musiał w nowej kampanii

Maciej Musiał i jego tata Andrzej Musiał to nowe gwiazdy kampanii Reserved Premium Quality, która na pierwszym miejscu stawia na ponadczasowość, elegancję i styl. 

Reklama

Potwierdza to wyjątkowy film promocyjny, który został wyreżyserowany przez samego Macieja Musiała. Ojciec i syn, przyjaciele, koledzy z branży – mężczyźni prezentują ubrania Reserved i podkreślają, że to, co najważniejsze jest trwałe. 

- Mój tata nauczył mnie dużo, o tym, jak być wrażliwym i jak wyrażać siebie – także przez ubrania. Obaj lubimy te, które zostają z nami na długo i są jak nasza relacja – trwałe. Bo to właśnie relacje są premium – mówi Maciej Musiał w filmie promocyjnym Reserved Premium Quality.

 

Kolekcja Premium Quality Reserved 2022

Idea nowej kolekcji Reserved Premium Quality opiera się na stworzeniu możliwości wybierania pomiędzy różnymi wersjami kolorystycznymi tego samego modelu i powstała w ramach realizacji zobowiązań Eco Aware. Co to oznacza?

Tekstylia konwencjonalne zastąpione zostały materiałami wytworzonymi w sposób bardziej zrównoważony, np. włókna organiczne wytworzone z surowców uprawianych z wykorzystaniem tradycyjnych metod i naturalnych środków ochrony, czy włókna recyklingowane. 

W nowej kolekcji Premium Quality Reserved znajdziemy zarówno propozycje z kategorii casual, jak i smart office, które powstały z myślą o mężczyźnie poszukującym w świecie mody stylowych, ale jednocześnie wygodnych i jakościowych projektów. 

Aby sprawdzić, jakie dokładnie projekty znalazły się w kolekcji Reserved Premium Quality, zajrzyjcie do naszej galerii.