Luksusowe torebki Hermes, Chanel i Louis Vuitton na aukcji 

Letnia aukcja Christie’s chyba od zawsze była uważana za jedną z najbardziej wyczekiwanych. Dlaczego? Ponieważ miłośnicy mody luksusowej wiedzą, że będą mogli liczyć na szeroki wachlarz projektów najróżniejszej maści – od tych ultra rzadkich aż po te najbardziej kultowe.

Reklama

Tego lata w ramach Christie's Handbags Online: The New York Edit nawiązano współpracę ze sklepem Fashionphile, który zaprezentuje specjalną kolekcję torebek i akcesoriów, na czele z bardzo poszukiwanym i rekordowym modelem Hermès Himalaya Niloticus Crocodile Kelly 25, którego szacunkowa wartość może liczyć nawet 150-200 tysięcy dolarów.

Rzadka torebka Hermès Matte White Himalaya Niloticus Crocodile Retourné Kelly 25 - jej cena na aukcji może sięgnąć nawet 200 tys. dolarów Rzadka torebka Hermès Matte White Himalaya Niloticus Crocodile Retourné Kelly 25 - jej cena na aukcji może sięgnąć nawet 200 tys. dolarów

 

Nie zabraknie również niestandardowych Mini Kelly 20 II, Birkin, Kelly czy Constance od Hermès z różnych materiałów i w różnych odcieniach czy ikonicznych egzemplarzy od Chanel i Louis Vuitton – ale to dopiero początek listy niesamowitości, które na nas czekają…

 

Aukcja oferuje imponujący asortyment legendarnych egzemplarzy, w tym również  Shearling 'Teddy' Kelly 35, wartego nawet 24-30 tysięcy dolarów.

 

Tuż obok nich pojawią się nowe modele z limitowanych edycji, w tym Nata In & Out Kelly 25 warta 20-25 tysięcy dolarów, czy Rose Mexico Marble Silk Constance 24 za 15-20 tysięcy dolarów.

Oprócz torebek, na aukcji Christie's pojawi się wiele akcesoriów i dodatków do domu, w tym niezwykły wybór rzadkiej biżuterii Chanel, przedmiotów do aranżacji wnętrz Hermès oraz nowo wydana limitowana edycja trampek Dior B23 autorstwa Kim Jones.

Letnia aukcja Christie's Handbags Online: The New York Edit trwa od 26 maja do 9 czerwca 2022.