Bulgari x Lisa z Blackpink - limitowana kolekcja luksusowych zegarków

Różnokolorowe złoto, tarcza z perłową poświatą mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy i diamentowe znaczniki godzin – gdyby ktoś powiedział nam, że właśnie taki ma pomysł na nową linię luksusowych zegarków, pewnie wykrzywilibyśmy twarz w delikatnym niesmaku. W końcu świat luksusu, w tym najsłynniejsze marki zegarkowe, w ostatnich latach stawiają głównie na minimalizm i ponadczasową elegancję, a nie na stylistyczny eklektyzm i maksymalizm.

Reklama

Jednak Lisa z Blackpink – słynna gwiazda sceny K-pop i światowa idolka nastolatków – udowodniła, że przepych w przypadku zegarków wcale nie musi iść w parze z kiczem. Jej limitowana kolekcja czasomierzy stworzona dla włoskiej marki Bulgari zachwyca wyrafinowanym i ponadczasowym pięknem.

Bulgari x Lisa - nowy limitowany zegarek włoskiej marki / materiały prasowe Bulgari x Lisa - nowy limitowany zegarek włoskiej marki / materiały prasowe

 

Włoska elegancja w słodkim duchu K-pop

Limitowany zegarek Bvlgari x Lisa to biżuteria, obok której trudno przejść obojętnie. „Gwiazdą” projektu jest wielokolorowa tarcza mieniąca się niczym perła pastelowymi odcieniami różu, błękitu, zieleni i fioletu. Jej unikatowość podkreśla 12 diamentów symbolizujących godziny. Korona zegarka powstała z różowego złota. Wykonana ze stali minimalistyczna bransoleta tworzy ciekawy kontrast w połączeniu z bogato zdobioną tarczą. Na deklu czasomierza znajduje się grawer szarotki alpejskiej – ulubionego kwiatu Lisy z Blackpink. Czasomierz posiada mechanizm kwarcowy.

Bulgari x Lisa - nowy limitowany zegarek włoskiej marki / materiały prasowe Bulgari x Lisa - nowy limitowany zegarek włoskiej marki / materiały prasowe

Zegarek Bvlgari x Lisa dostępny jest w limitowanej liczbie egzemplarzy – 700 sztuk dla wersji w rozmiarze 33 mm oraz 300 sztuk w wersji 23 mm. Można go kupić m.in. na stronie internetowej marki Bulgari.

Limitowany czasomierz być może nie wszystkim przypadnie do gustu, ale jedno jest pewne – genialnie podkreśla styl swojej ambasadorki, Lisy z Blackpink. Co oznacza, że swoją stylistką trafi do wielu jej fanek, a na tym chyba najbardziej zależy marce Bulgari.