Lily Collins i biżuteria Cartier 

Lily Collins i Cartier – to nie jest oczywiste połączenie. Ona jest młodą gwiazdą mainstreamu. On – legendarnym francuskim domem jubilerskim, który ma na koncie współpracę z największymi gwiazdami kina i kultury. Dlaczego zatem tak wiekowa marka zdecydowała się na współpracę właśnie z Lily Collins? Z pewnością chodzi o odświeżenie i odmłodzenie grupy docelowej Cartier! 

Reklama

Lily Collins w kampanii Cartiera 2021 / photo: CARTIER Lily Collins w kampanii Cartiera 2021 / photo: CARTIER

Lily Collins wielokrotnie okazywała w swoich stylizacjach ogromny sentyment dla biżuterii Cartier. Jak sama przyznaje, ich kolekcje są obecne w jej życiu już od lat dzieciństwa, gdy jako mała dziewczynka podkradała męski zegarek swojej mamy, zachwycając się jego niepowtarzalnym urokiem.

- Moja mama zawsze nosiła męskie zegarki Cartier, gdy byłam mała. Pamiętam, że szczególnie uwielbiałam je za to, że zawsze wyglądały na za duże. Potem, na moje osiemnaste urodziny podarowała mi jeden z nich mówiąc, że będzie ze mną już przez całe życie – mówi aktorka w wywiadzie dla WWD.

Lily-Collins-Cartier-Clash-Unlimited-Campaign02.jpg Lily-Collins-Cartier-Clash-Unlimited-Campaign02.jpg

Nietypowa uroda celebrytki łączy w sobie wiele sprzeczności. Ciemne włosy oraz oprawa oczu tworzą doskonały kontrast dla jej śnieżnobiałej cery i filigranowej postury. Nic więc dziwnego, że marka zadecydowała się na to, by właśnie ona stała się twarzą najnowszej kampanii, która skupia się na połączeniu bieli i czerni z delikatnym prześwitem fioletu.

- Jeśli chodzi o wyrażenie dwoistości biżuterii Clash [Un]limited, Lily Collins była oczywistym wyborem. Wyjątkowa i zaangażowana Lily Collins uosabia nową generację artystów, którzy mają odwagę odkrywać swoje różne oblicza, czasem klasyczne i eleganckie, czasem kreatywne, czasem nawet ekstrawaganckie  – mówi dyrektor ds. marketingu międzynarodowego i komunikacji marki Cartier Arnaud Carrez.

Lily-Collins-Cartier-2.jpg Lily-Collins-Cartier-2.jpg

Cartier Clash [Un}limited - nowa kolekcja pełna sprzeczności

Nowa kampania marki Cartier kumuluje w sobie drogocenne klejnoty, w tym ametyst, onyks oraz diamenty. Tworzenie zupełnie odmiennej wizji biżuterii ma pokazać nam, że czasami sprzeczności bywają najpiękniejszym połączeniem. Z jednej strony mocne, buntownicze, charakterne – z drugiej delikatne, odbijające słońce, pełne szlachetnej subtelności. To lekceważąca młodsza siostra zawsze klasycznego Cartiera.

0 5u9ev1yr74yA23yC.jpg 0 5u9ev1yr74yA23yC.jpg

Lily Collins i luksusowe torebki Cartiera

Lily Collins została również twarzą nowej kolekcji torebek Cartier – Double C de Cartier, które w tym sezonie dostępne są w dwóch nowych modelach, a także kilku ciekawych kolorach, m.in. Capri Blue czy Mint Green.

CRL1002305-Cartier-Lily-Collins-Double-C-de-Cartier-digital-visual-1-de-2-scaled.jpg CRL1002305-Cartier-Lily-Collins-Double-C-de-Cartier-digital-visual-1-de-2-scaled.jpg

W torebkach zastosowano cieniutki łańcuszek jubilerski, który dodaje całości wyrafinowania i umożliwia noszenie tej eleganckiej kopertówki również na ramieniu. By podkreślić elegancję i szyk, torebki Cartier zdobione są zapięciem wysadzanym klejnotami, na którym widnieje także logo Cartier.

CRL1002307-CRL1002303-CRL1002306-CRL1002309-CRL1002308-Cartier-Double-C-de-Cartier-2048x2048.jpg CRL1002307-CRL1002303-CRL1002306-CRL1002309-CRL1002308-Cartier-Double-C-de-Cartier-2048x2048.jpg

Lily Collins - tajemniczy ślub i suknia boho, która zachwyciła świat! 

Rzeczywiście, biorąc pod uwagę to, czym inspirował się Cartier podczas tworzenia nowej kampanii, Lily Collins wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Lily-Collins-Cartier-Clash-Unlimited-Campaign04.jpg Lily-Collins-Cartier-Clash-Unlimited-Campaign04.jpg

 

4 września 2021 Lily Collins wzięła tajemniczy ślub z Charliem McDowellem, reżyserem filmowym i scenarzystą. Jej suknia ślubna projektu Ralpha Laurena stała się tematem numer jeden na całym świecie. Dopasowana do sylwetki, ozdobiona niewielką stójką i długim trenem na nowo zdefiniowała klasyczny styl boho. Najwięcej uwagi przykuł jednak welon, który tak naprawdę był rodzajem peleryny z kapturem.