Córka Kate Moss nową ambasadorką Yves Saint Laurent Beauty

Lila Moss to jedna z tych modelek, której nazwiska nikomu nie trzeba przedstawiać. Córka Kate Moss - mimo młodego wieku - wystąpiła już w kampaniach takich marek, jak Tommy Hilfiger, Calvin Klein czy Versace, oraz pozowała przed obiektywem Emmy Summerton podczas sesji zdjęciowej do kalendarza Pirelli 2023. Teraz świat mody obiegła nowa wiadomość, która jest dowodem na to, że Lila Moss ma ambitne plany związane z rozwojem swojej kariery w modelingu. Właśnie podpisała kontrakt z Yves Saint Laurent! 

Reklama

Już wkrótce Lila Moss pojawi się na bilbordach reklamujących produkty Yves Saint Laurent Beauty jako nowa ambasadorka marki!

- Bardzo cieszymy się, że będziemy współpracować z Lilą Moss. Jesteśmy dumni, że możemy promować jej odważny i pewny siebie charakter. Zaprezentuje piękno swojego pokolenia poprzez makijażu. Witamy ją w naszej marce z otwartymi ramionami – powiedziała w oświadczeniu prasowym Laetitia Raoust, dyrektorka generalna YSL Beauty.

Lila Moss – kolejna ambasadorka pokolenia Z

Lila Moss pojawi się we wszystkich największych kampaniach Yves Saint Laurent Beauty. Wiemy już, że na pewno reklamować będzie podkład All Hours, tusz do rzęs Lash Clash, pomadkę Rouge Volupte Shine czy błyszczyk Rouge Volupte Candy Glaze.

- Jestem podekscytowana współpracą z YSL Beauty. Autentyczność jest dla mnie bardzo ważna, dlatego cieszę się, że mogę pomóc w szerzeniu przesłania marki, która promuje wyrażanie siebie poprzez makijaż – mówiła Lila Moss w oświadczeniu prasowym.

Yves Saint Laurent Beauty znane to marka znana z innowacyjnych produktów oraz podkreślania indywidualności w makijażu. Lila Moss to ukłon w stronę młodego pokolenia, które dla wielu legendarnych marek luksusowych jest sporym wyzwaniem.