Leo Messi bez Cristiano Ronaldo w kampanii Louis Vuitton

Zwycięzca może być tylko jeden i takie przesłanie może nieść nowa odsłona współpracy legendarnego piłkarza z Louis Vuitton.

Reklama

W listopadzie 2022 roku szerokim echem odbiła się kampania francuskiego domu mody, w której Leo Messi i Cristiano Ronaldo rozgrywali partyjkę szachów.

"Zwycięstwo to stan umysłu" - brzmiało hasło wspomnianej współpracy i choć ustawienie pionków mogło wskazywać na remis, to mamy tu swoisty szach-mat

Leo Messi solo w kampanii Louis Vuitton / materiały prasowe Leo Messi solo w kampanii Louis Vuitton / materiały prasowe

 

Leo Messi w nowej kampanii Louis Vuitton

Marka Louis Vuitton wypuściła nową kampanię reklamową "Horizons Never End", której głównym bohaterem jest Leo Messi. Tym razem solo, bez Cristiano Ronaldo.

Najlepszy piłkarz świata został sfotografowany na lotnisku, oczekując na lot. W podróż wybrał się z kultową walizką LV Horizon, która została wyprodukowana w 2016 roku i słynie ze swojej lekkości i kultowego designu. Dodatkowo pokryta jest specjalnie opracowanym płótnem Monogram lub Damier będącym wizytówką Louis Vitton.

- Dla mnie horyzont to patrzenie w przyszłość, dawanie się ponieść wyobraźni i myślenie o tym, co może się wydarzyć, co przyniesie przyszłość – wszystkie jej możliwości - opowiada Leo Messi.

Leo Messi, będąc najlepszym piłkarzem świata, jest w ciągłych rozjazdach. Trudno więc o lepszą postać w reklamie walizki.

Podobnie jak w poprzedniej kampanii, zawodnik Paris Saint-Germain ubrany jest w ciemny, minimalistyczny, ale elegancki strój. Dodatkowo na jednym ze zdjęć widać piłkę, która pokryta jest kultowym symbolem LV.

Leo Messi solo w kampanii Louis Vuitton / materiały prasowe Leo Messi solo w kampanii Louis Vuitton / materiały prasowe

 

 

Czy Leo Messi kończy karierę we Francji?

Media doszukują się drugiego dna nowej odsłony współpracy piłkarza i francuskiego domu mody. Jedni podkreślają, że kampania jest dowodem na to, że zwycięzca może być tylko jeden. Inni zaś wspominają  o wygasającym kontrakcie Argentyńczyka w PSG.

Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje o rychłym powrocie Leo Messiego do Barcelony (wspominał o tym choćby Robert Lewandowski w jednym z ostatnich wywiadów). Niektórzy ironizują więc, że zdjęcia Louis Vuitton sugerują, że Messi jest już spakowany i gotowy na wyjazd z Francji.

Leo Messi solo w kampanii Louis Vuitton / materiały prasowe Leo Messi solo w kampanii Louis Vuitton / materiały prasowe