„Top Gun: Maverick” - premiera 

Londyńska premiera „Top Gun: Maverick” wzbudzała ogromne emocje jeszcze na długo przed jej rozpoczęciem. Do Toma Cruisa, Jennifer Connelly czy Vala Kilmera na czerwonym dywanie przy Leicester Square dołączyli książę Williamksiężna Kate. 

Reklama

Kontynuacja filmowej historii z 1986 roku, w której Tom Cruise powraca do kultowej roli Pete’a Mitchella, zapowiadała się ogromnym kinowym hitem. Nic więc dziwnego, że jedna z najsłynniejszych par na świecie postanowiła skorzystać z zaproszenia i pojawić się na londyńskiej premierze. 

 

Księżna Kate i Tom Cruise na premierze „Top Gun: Maverick”

Księżna Cambridge pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojego męża, księcia Williama, ale już po kilku krokach dołączył do nich sam Tom Cruise, który wyraźnie zauroczył księżną Kate. 

Kate Middleton była tak zauroczona Tomem Cruisem, że kompletnie nie zwracała uwagi na potencjalnie przyszłego króla Wielkiej Brytanii. Spójrzcie na ten szeroki uśmiech skierowany TYLKO w jedną stronę! 

Z pewnością księżna Kate i na Tomie Cruisie zrobiła wrażenie, bo jej stylizacja to prawdziwy majstersztyk!

Księżna Kate, książę William i Tom Cruise na premierze Księżna Kate, książę William i Tom Cruise na premierze

Kate Middleton w eleganckiej czarno-białej sukni Ronalda Moureta

Kate Middleton zdecydowała się na elegancką suknię projektu Ronalda Moureta, która w doskonały sposób łączy w sobie seksapil i klasę. 

Suknia wyraźnie wszystkie zalety figury żony księcia Williama, a biały dekolt odsłaniający ramiona dodał stylizacji lekkości i dziewczęcego uroku.

Całość dopełniała ozdobna kopertówka od Alexandra McQueena, diamentowe kolczyki z motywem gwiazdek oraz prosta fryzura, która jeszcze bardziej wzmocniła ponadczasowy charakter stylizacji. 

Nic dziwnego więc, że wszystkie światła podczas premiery były skierowane właśnie w stronę księżnej Kate oraz w stronę... Toma Cruise'a, który wyraźnie oczarował Kate Middleton. Sorry William, chyba musisz wezwać na pomoc Jamesa Bonda! 

ZOBACZCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII!