Modne rude włosy: Pumpkin Spice Hair

Nie ma nic lepszego na jesienne poranki niż delikatna latte o aromatycznym, korzennym zapachu. Pumpkin Spice Latte to już klasyka jesieni – tuż obok cynamonek i piżmowych świeczek. W tym roku jednak przeniesiemy kolory tej kawy nie do kubka, a na włosy! Przedstawiamy najmodniejszą koloryzację w tym roku: Pumpkin Spice Hair.

Reklama

Pumpkin Spice Hair, jak sama nazwa wskazuje, inspirowana jest słynną dyniową przyprawą do kawy. To mieszanka ciepłego brązu z prześwitami rudości, którą dopasowuje się indywidualne do danego typu urody.

Według fryzjerów tego typu koloryzacja nada się niemal dla każdej jesieniary - choć oczywiście z pewnością pojawią się wyjątki, bo w odróżnieniu od cynamonek i świec, rude refleksy nie wszystkim przypadną do gustu.

 

 

Modny kolor włosów nie tylko dla jesieniary

Zdaniem ekspertów na Pumpkin Spice Hair powinny zdecydować się osoby o mlecznej, jasnej cerze – najlepiej z naturalnymi piegami! Tego typu koloryzacja doskonale komponuje się także z zielonymi lub brązowymi kolorami tęczówki.

Warto również zwrócić uwagę na to, że nawet jeśli zdecydujemy się jedynie na refleksy, rudy odcień zawsze będzie zmiękczał rysy, więc niekoniecznie zaleca się go osobom o okrągłym kształcie twarzy.

Te podstawowe wytyczne nie dyskwalifikują jednak osób o innym typie urody. Tak naprawdę Pumpkin Spice Hair można pogłębiać, tonować lub rozjaśniać. Wystarczy podejść do tego z rozwagą, najlepiej po konsultacji z profesjonalnym fryzjerem.

 

Pumpkin Spice Hair – inspiracje

Jeśli nie wierzycie nam, że koloryzację Pumpkin Spice Hair naprawdę da się zmodyfikować, spójrzcie tylko na inspiracje, które dla was przygotowaliśmy. Wydaje nam się, że ten dowód będzie nie do podważenia.

Pumpkin Spice Hair w stylu Gigi Hadid

Rude włosy Nicole Kidman

 

Miedziane Pumpkin Spice Hair w stylu Emmy Stone

Miedziane refleksy Jennifer Lawrance

Pumpkin Spice Hair u Rihanny 

 

 

Pumpkin Spice Hair w wydaniu Lily Collins

Rozjaśnione Pumpkin Spice Hair u Kristen Stewart