Czerwona sukienka Kate Middleton 

Czerwony strój Świętego Mikołaja, czerwony nos Rudolfa i czerwone wstążki na prezentach pod choinką. Zdecydowanie czerwony to jeden z najbardziej klasycznych kolorów kojarzących się od lat ze świętami Bożego Narodzenia. Czerwony pojawia się również w wielu bożonarodzeniowych stylizacjach, czerwone sukienki właśnie o tej porze roku najczęściej wyszukiwane są w Google’u!

Reklama

Jak pięknie można nosić czerwień w święta Bożego Narodzenia, pokazuje Kate Middleton, która na świąteczne spotkanie z Opactwie Westminsterskim wybrała czerwoną sukienkę/płaszcz z kolekcji ulubionej projektantki księżnej Cambridge, Catherine Walker.

Kate Middleton zdecydowała się na krój inspirowany stylem vintage, a wzrok przykuwa ogromna kokarda zdobiąca szyję. Tym samym księżna udowodniła, że choć obowiązuje ją ścisły królewski dress code uwielbia przemycać do swoich stylizacji gorące trendy. Tak, tak, kokardy w wersji XXL to totalny hit sezonu i jesteśmy przekonani, że wielkie kokardy w modzie dopiero nabierają rozpędu!

 

Kate Middleton jak świąteczny prezent

Wróćmy jednak do stylizacji żony księcia Williama. Kate MIddleton zdecydowała się na monochromatyczny, czerwony total look, zestawiając swoją kreację z czerwonymi szpilkami z kolekcji Gianvito Rossi oraz małą kopertówką Miu Miu.

Odświętnego charakteru całej stylizacji dodała przepiękna biżuteria. Dodajmy, że diamentowe kolczyki Kate Middleton pożyczyła od samej królowej Elżbiety II.

Klasa, elegancja, kobiecość i spora dawka świątecznego nastroju – tak w skrócie podsumować można kreację Kate Middleton, której stylizacje każdego roku genialnie wpisują się w bożonarodzeniowy nastrój. Zdecydowanie księżna Cambridge „czuje” świąteczną modę i może być dla nas wszystkich w tej kwestii świetną inspiracją!