Robert Lewandowski i Anna Lewandowska. W co inwestują znani milionerzy? 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbogatszych par w polskim show-biznesie. Polska para milionerów – podobnie jak światowej klasy biznesmeni – poszukuje pomysłu na dobrą inwestycję w czasach kryzysu.

Reklama

Nieruchomości, luksusowe samochody czy restauracje to tylko kilka z wielu pomysłów na pomnożenie majątku. W ostatnim czasie doskonałą inwestycją są również luksusowe zegarki, w które Robert Lewandowski wkłada sporo pieniędzy. W jego zegarkowej kolekcji znajduje się m.in. luksusowy Patek Philippe, który wart jest prawie milion złotych.

Anna Lewandowska w warszawskiej DESIE 

Pomysłu na inwestycję szuka również jego żona Anna Lewandowska, która – jak możemy przypuszczać, śledząc jej poczynania na Instagramie – zainteresowała się sztuką. Słynna trenerka fitness i bizneswoman wrzuciła ostatnio na swoje konto na Instagramie post, w którym prezentuje swoją najnowszą stylizację modową na tle DESY – najważniejszego domu aukcyjnego w Polsce.

 

To tutaj miłośnicy sztuki płacą miliony za dzieła Wojciecha Fangora czy Zbigniewa Beksińskiego, i to tutaj kupują najlepsze dzieła młodej sztuki. Tutaj również odbywają się ciekawe aukcje poświęcone sztuce dawnej czy biżuterii vintage, która cieszy się ostatnio ogromną popularnością.

Z pewnością obecność Anny Lewandowskiej w warszawskiej DESIE to nie przypadek. W końcu inwestycja w sztukę – jeśli dobrze znamy rynek lub zaufamy ekspertom - jest jedną z pewniejszych w czasach kryzysu. Czy Anna Lewandowska jest (lub zostanie) klientką DESY? Całkiem prawdopodobne.

 

Anna Lewandowska w damskim garniturze Chloe 

Co na spotkanie ze sztuką w tle wybrała Anna Lewandowska? Stylizacja polskiej gwiazdy to modowy majstersztyk! Anna Lewanowska postawiła na garnitur w modnym kolorze karmelu, który pochodzi z kolekcji Chloe. Spójrzcie tylko na garniturowe spodnie maxi z szerokimi nogawkami! Jeszcze kilka sezonów temu spodnie – dzwony można było uznać za modową wpadkę. Dziś znów są na topie i eksperymentują z nimi największe trendsetterki na Instagramie. Jest modnie i nowocześnie, na poziomie stylowej bizneswoman!

 

Nowa torebka Anny Lewandowskiej 

Anna Lewandowska swój karmelowy garnitur zestawiła z intrygującą torebką, która jest perełką w jej stylizacji. Oryginalna kopertówka pochodzi z kolekcji Mandel i – jak żartuje Dawid Woliński, komentujący post Anny Lewandowskiej – przypomina mu ciastko lub blok czekoladowy.


- Torebka wygląda jak ciastko!!! Zobaczyłem to teraz i przypomniało mi się, że mam w lodówce blok czekoladowy… - napisał polski projektant.

A Wam z czym kojarzy się stylizacja Anny Lewandowskiej?