Julia Roberts muzą Chopard

Julia Roberts od dwóch lat współpracuje z jubilerską marką Chopard, reklamując poszczególne kolekcje. Jednak dopiero teraz została mianowana muzą wszystkich kolekcji luksusowych zegarków i biżuterii damskiej.

Reklama

Z tej okazji powstała wyjątkowa kampania "Chopard Loves Cinema", która składa się z przepięknej sesji zdjęciowej i 12 krótkich filmów wizerunkowych. 

Jak zapowiada Chopard, filmy  będą publikowane stopniowo, a pierwszy z nich ma swoją premierę 20 marca 2023. Data nie jest przypadkowa. Tego dnia obchodzimy bowiem Światowy Dzień Szczęścia, a jego symbolem mógłby być z pewnością uśmiech Julii Roberts.

- Dla mnie każdy dzień jest międzynarodowym dniem szczęścia, Światowym Dniem Szczęścia - mówi aktorka.

 Za serię filmów "Chopard loves Cinema" odpowiada znany reżyser filmowy James Gray.

- Kampania pod wodzą reżysera Jamesa Graya, uchwyci całą odwagę, żartobliwość i człowieczeństwo, które czynią z Julii Roberts współczesną ikonę - czytamy w komunikacie prasowym Chopard.

Choć cała kampania oscyluje wokół charyzmy i magii, które ma w sobie Julia Roberts, reżyser przedstawia gwiazdę w nieco innym świetle. Kamera prowadzi nas za kulisy wielkich sesji i planów filmowych, gdzie aktorka żartuje, robi na drutach czy zakłada tenisówki pod efektowne suknie. 

 

Luksusowa biżuteria Chopard - kolekcja z sercem

Julia Roberts na zdjęciach reklamowych pozuje w imponujących kolczykach Chopard w kształcie serca. Całość wykonana jest z 18-karatowego białego złota i wysadzana ponad 28-karatowymi diamentami o szlifie brylantowym. 

Julia Roberts w kampanii Chopard loves Cinema / materiały prasowe Julia Roberts w kampanii Chopard loves Cinema / materiały prasowe

- Chopard reinterpretuje serce, które jest uniwersalnym symbolem życia i miłości, świadcząc o różnorodności kobiecych impulsów - czytamy na stronie kampanii.

Na zdjęciach reklamowych zobaczyć można też kultowe modele jubilerskich zegarków Chopard czy pierścionki i naszyjniki z finezyjnymi zawieszkami. 

Julia Roberts w kampanii Julia Roberts w kampanii

Chopard - szwajcarski dom jubilerski z historią

Chopard to legendarny dom jubilerski specjalizujący się w produkcji luksusowych zegarków i biżuterii. Powstała w 1860 roku, a jej założycielem był szwajcarski zegarmistrz Louis-Ulysse Chopard.

Przez przeszło 100 lat marka Chopard specjalizowała się w produkcji zegarków. Dopiero w 1980 roku ofertę poszerzono o sportowe zegarki i biżuterię.

 

Chopard - biżuteria, którą kochają gwiazdy

Najwyższa jakość, kunszt, najbardziej luksusowe kamienie szlachetne - to wszystko sprawia, że Chopard regularnie pojawia się na filmowych czerwonych dywanach. Julia Roberts, Cate Blanchett czy Julianne Moore - to tylko niektóre z największych gwiazd, które noszą biżuterię Chopard. 

Warto również dodać, że Chopard od 26 lat jest oficjalnym partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes - to jubilerzy z tej szwajcarskiej firmy wykonują słynną Złotą Palmę.

W 2022 roku z okazji 95. edycji festiwalu i 25-lecia owocnej współpracy Chopard zorganizowała galę "Chopard loves cinema", na której pojawiły się m.in. Bella Hadid, Maggie Gyllenhaal, Maye Musk, Eva Longoria oraz Anna i Robert Lewandowscy.