Jennifer Lawrence nową ambasadorką Longines 

Jennifer Lawrence to jedna z najbardziej popularnych aktorek na świecie. Kreacja nastoletniej bohaterki Katniss Everdeen w ekranizacji "Igrzysk Śmierci" z 2012 roku zagwarantowała jej status globalnej gwiazdy.

Reklama

Od tamtego czasu Jennifer Lawrence angażowała się w wiele projektów filmowych, które przyniosły jej Oscara i trzy kolejne nominacje do tej prestiżowej nagrody, a także nagrodę BAFTA, dwie nagrody Gildii Aktorów Ekranowych oraz trzy Złote Globy. Jennifer Lawrence pojawiła się także na liście „100 najbardziej wpływowych osób na świecie” magazynu Time.

Matthias Breschan nie kryje radości, że aktorka dołączyła do prominentnej grupy Ambasadorów Elegancji marki Longines. 

- Jennifer Lawrence ma zdolność przepełniać każdą postać, którą gra, realizmem i autentycznością. Poza ekranem ta umiejętność przekuwa się w naturalną elegancję i przystępną postawę. Jest inspiracją dla dziewcząt i kobiet w każdym wieku i jesteśmy dumni mogąc powitać ją w rodzinie Longines - komentuje dyrektor generalny Longine. 

Jennifer Lawrence nową twarzą Longines / materiały prasowe Jennifer Lawrence nową twarzą Longines / materiały prasowe

Jennifer Lawrence - różne oblicza hollywoodzkiej gwiazdy 

Jennifer Lawrence także z entuzjazmem wypowiada się na temat rozpoczętej współpracy z Longines.

- Longines posiada dziedzictwo innowacji i jakości, której zaufało wielu z najsłynniejszych pionierów w dziejach. Bardzo cieszę się, że dołączam do rodziny Longines i już nie mogę doczekać się naszej współpracy w nadchodzących latach! - mówi aktorka. 

Role w serii "Igrzyska Śmierci" i innych współczesnych hitach, takich jak "Poradnik pozytywnego myślenia" lub "American Hustle" zagwarantowały jej powszechną rozpoznawalność.

Jennifer Lawrence jest jednak kimś o wiele więcej niż gwiazdą filmową. W 2018 roku stworzyła własną firmę produkcyjną Excellent Cadaver, która odpowiadała za produkcję jej najnowszego filmu "Causeway".

Poza filmem Jennifer Lawrence z pasją angażuje się w kwestie równości płci, a także jest członkinią rady niezależnej organizacji Represent.us, której celem jest wspieranie regulacji antykorupcyjnych na poziomie krajowym.

- Longines od dawna jest synonimem ponadczasowej elegancji, co dla mnie samej oznacza niewypowiedziane poczucie siły. Przepełnione gracją i pewnością siebie. Pochodzę z Kentucky, więc marka zawsze kojarzyła mi się także z gonitwą Derby oraz była usposobieniem tradycji - dodaje Jennifer Lawrence. 

Reprezentująca unikalne podejście do elegancji, pełna empatii i współczucia, zdolna wcielać się w każdą rolę z odświeżająca szczerością i autentycznością, na ekranie i poza nim, Jennifer Lawrence jest zmotywowaną i inspirującą Ambasadorką Elegancji Longines. Marka z duma wita tak wspaniałą kobietę w swojej rodzinie.