Modne fryzury na wiosnę 2023: Włosy a'la Rachel Green z "Przyjaciół"

Wokół fryzury Rachel Green z "Przyjaciół" krążą legendy i niemal każda kobieta choć raz spróbowała obciąć włosy, inspirując się bohaterką kultowego serialu.

Reklama

Uczesanie Rachel ewoluowało przez 10 lat kręcenia "Przyjaciół" i teraz znów wróciło do łask w odświeżonej wersji. Najmodniejszą obecnie fryzurą jest "curve cut" - delikatniejsza alternatywa cięcia "The Rachel".

Jennifer Aniston w nowej fryzurze na premierze filmu Jennifer Aniston w nowej fryzurze na premierze filmu

 

 

Jennifer Aniston w nowej fryzurze a'la Rachel

Kto inny lepiej zaprezentuje każdy wariant "The Rachel" jeśli nie sama Jennifer Aniston? Hollywoodzka aktorka pojawiła się w Paryżu na premierze filmu "Zabójcze wesele", w którym gra główną rolę i zachwyciła swoim wyglądem.

Od dłuższego czasu Jennifer Aniston stawiała na naturalne fale, tym razem jej włosy były jedwabiście gładkie, a sama fryzura delikatnie odświeżona i przypominająca tę, którą nosiła jej bohaterka w "Przyjaciołach". 

Jej długie pukle zostały wycieniowane z przodu, tworząc delikatną ramę dla kształtu twarzy. Pasma wokół niej zostały dodatkowo rozjaśnione. Choć fryzura była stylizowana, to wyglądała naturalnie i idealnie pasowała do całego looku aktorki.

 

Na ten wyjątkowy wieczór Jennifer Aniston postawiła na prostą, stylizowaną na lata 90. suknię na cienkich ramiączkach. Opływająca kreacja w kolorze nude obszyta była cekinami, dzięki czemu połyskiwała w światłach reflektorów. Gwiazda dopełniła stylizację delikatną biżuterią i równie naturalnym makijażem.

Trzeba przyznać, że odświeżony kultowy look Jennifer Aniston kolejny raz potwierdza swoją ponadczasowość, stając się inspiracją dla kobiet, fryzjerów i stylistów.

To co, macie ochotę na nową wiosenną fryzurę a'la Rachel?