Izabela Janachowska postawiła na najmodniejszą fryzurę 2022

Powiedzenie: „nowy rok-nowa ja” nie traci na aktualności. Izabela Janachowska zmiany rozpoczęła od… fryzjerskiej metamorfozy! Jej długie blond włosy zastąpiła fryzura, która w ostatnim czasie uważana jest za totalny hit wśród klientek salonów fryzjerskich.

Reklama

Jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek niedawno opublikowała na swoim Instagramie efekt wielkiej metamorfozy. Izabela Janachowska zdecydowała się na long boba – choć nie jest to jego klasyczna wersja.

W tym roku trendy fryzjerskie kręcą się wokół nieco „niedbałych” cięć w stylu shaggy, czyli… kudłatym. Efekt? Tego typu fryzury sprawiają, że wyglądamy dobrze nawet po przebudzeniu.

 

Modne fryzury 2022: Long bob w stylu shaggy

Przedłużany bob pozwala na osiągnięcie przysłowiowego „złotego środka”. To bezpieczny wybór dla tych, którzy boją się radykalnych zmian, ponieważ efekt finalny balansuje pomiędzy krótką a długą fryzurą.

Włosy zwykle sięgają okolic ramion, co pięknie podkreśla obojczyki, a dodanie do nich delikatnych fal sprawia, że prezentujemy się bardzo dziewczęco.

 


W przypadku Izabeli Janachowskiej mamy do czynienia jednak z pewnego rodzaju innowacją. Wszystko dzięki delikatnemu warstwowaniu. Włosy podniosły się u nasady, tworząc efekt "ciekawej bylejakości" – wyglądają jak wyciągnięte ze zdjęć prezentujących modę lat 70.

 

Prezenterka dodała do tego koloryzację w stylu baleyage, co dodatkowo rozświetliło twarz i podkreśliło kolor oczu.

A co wy myślicie o nowej fryzurze Izabeli Janachowskiej? Hot or not?