Iris Law twarzą nowych perfum Versace Dylan Purple

Włoski dom mody Versace właśnie zaprezentował kampanię nowego zapachu – Dylan Purple – zapraszając do współpracy Iris Law, aktorkę i modelkę, która ma być jedyną osobą ucieleśniającą to, co rozumiemy poprzez "kontrasty kobiecości".

Reklama

Versace Dylan Purple Versace Dylan Purple

- Kocham Iris. Sama wyrzeźbiła swoją własną ścieżkę i ma niesamowitego ducha. Jest cudowna, mądra i trochę dzika…. Prawdziwa dziewczyna Versace. Dla mnie jest idealną twarzą dla naszego zapachu. Ożywia go wspaniałym osobistym stylem, energią i zabawą – powiedziała w oświadczeniu prasowym Donatella Versace.

I trudno temu zaprzeczyć. Iris Law talent aktorski, wdzięk i siłę ma we krwi. Jej matką chrzestną jest sama Kate Moss, a rodzicami słynna para aktorów Jude Law i Sadie Frost. Mieszanka genów robi wrażenie, prawda? 

Kampanię Versace Dylan Purple wieńczy boska sesja zdjęciowa Iris Law w obiektywie fotografa Carlijna Jacobsa.

 

Versace Dylan Purple - fiolet, tajemnica, kobiecość

Versace Dylan Purple Versace Dylan Purple

Iris Law prezentuje zapach Versace Dylan Purple, pozując w metalicznej,  fioletowej sukience Versace. Drapowany dekolt, zdobne ramiączka i prosty krój nadały modelce doskonale dopasowały się do krótkiej, nowoczesnej blond fryzury.

Stylistką całej sesji jest Allegra Versace, która w doskonały sposób połączyła stylistykę lat 90. z podstawowymi założeniami kampanii, która - podobnie jak zapach - miała być pełna sprzeczności. 

- Versace Dylan Purple to wyjątkowy zapach inspirowany włoską świeżością i majestatem. Jest mocy i delikatny jednocześnie tak, jak Iris Law w obiektywie Carlijna Jacobsa  - dodaje Donatella Versace.

Versace Dylan Purple - jaki to zapach?

Versace Dylan Purple Versace Dylan Purple

Perfumy Versace Dylan Purple łączą w sobie owocowe akcenty stworzone poprzez cytrusową bazę z ekskluzywną kombinacją włoskiej pomarańczy,  bergamotki oraz słodkiej gruszki. Dominująca nuta fioletowej frezji połączona z mahoniem i pomarose sprawia, że całość staje się niesamowicie wyrazista, a drzewo cedrowe dodaje tej mieszance niecodziennego ciepła i niezaprzeczalnego blasku.

Versace Dylan Purple pojawią się na rynku jeszcze w 2022 roku, ramach kolekcji Versace Dylan.