Iga Świątek i jej nowy Rolex

Iga Świątek jest ambasadorką marki Rolex od 2021 roku. Od tego czasu po każdym meczu jej nadgarstki ozdabiają najpiękniejsze modele zegarków tej marki.

Reklama

Każdy z nich zawsze prezentuje się niesamowicie ekskluzywnie i wyjątkowo, choć ostatnia sesja zdjęciowa polskiej tenisistki bije poprzednie o głowę. Oto Rolex Oyster Perpetual Datejust 36!

- Na szczycie gry. Iga Świątek, nr 1 wśród tenisistek, jest rozpoznawana na całym świecie za swój wyrafinowany styl i doskonałość wyników w swojej dyscyplinie – dokładnie tak, jak noszony przez nią Oyster Perpetual Datejust 36 – czytamy na Instagramie marki Rolex.

ROLEX: Oyster Perpetual Datejust 36

Model Oyster Perpetual Datejust 36 ze stali Oystersteel i elementami białego złota prezentuje się niesamowicie elegancko, kobieco i ponadczasowo. Posiada wysadzoną diamentami tarczę w kolorze delikatnego różu oraz emblematyczną bransoletę Jubilee.

Tak wyjątkowy model Rolexa nie obejdzie się zatem bez dużego rozgłosu i… sporej ceny. Zgodnie z informacjami podawanymi przez markę cena zegarka to nieco ponad 17 tysięcy dolarów, co po przeliczeniu daje nam ok. 80 tysięcy złotych!

 

Tenisiści kochają zegarki Rolex? 

Marketingowy romans Rolexa z tenisem rozpoczął się już w 1978 rok, kiedy to marka nawiązała przełomową współpracę z najstarszym i najbardziej szanowanym turniejem tenisowym - Wimbledonem. Od tego czasu marka zdążyła już zbudować stałe relacje nie tylko z samym światem sportu, ale także z jego czołowymi zawodnikami.

Oprócz Igi Świątek ambasadorami marki są także Roger Federer, Dominic Thiem, Juan Martin del Potro czy Jo-Wilfred Tsonga.