HoYeon Jung rozbiła bank! Miliony obserwujących po premierze "Squid Game"

Chcesz umocnić obecność Twojej marki na ważnym dla Ciebie rynku, a jednocześnie wprowadzić świeżość i nieco odmłodzić dotychczasową klientelę? Zerknij do social mediów, zobacz, jakie gwiazdy są najpopularniejsze pod daną szerokością geograficzną i obowiązkowo obejrzyj aktualny hit Netflixa. Jeśli w tych dwóch miejscach znajdziesz jakiś „punkt styczny” z DNA Twojej marki, jesteś u celu! Z pewnością właśnie ten schemat zastosowali właściciele domu mody Louis Vuitton, wybierając na nową ambasadorkę marki młodą piękność HoYeon Jung.

Reklama

Kim jest aktorka HoYeon Jung, która gra Kang Sae-byeok? 

HoYeon Jung - koreańska modelka i aktorka to topowa gwiazda w azjatyckich social mediach, którą aktualnie śledzi niespełna 20 mln obserwujących na Instagramie! Oczywiście liczba ta zdecydowanie wzrosła i nadal rośnie po premierze hitowego serialu Netflixa – „Squid Game”.

HoYeon Jung / kadr z serialu HoYeon Jung / kadr z serialu

HoYeon Jung wciela się w nim Kang Sae-byeok i jak sama przyznaje było jej łatwiej zagrać tę postać, bo zna uczucia, które towarzyszą bohaterce:

– Myślę, że byłam w stanie zaakceptować tę rolę, ponieważ jestem do niej podobna. W 2016 roku opuściłam Koreę, by rozwijać swoją karierę związaną z modelingiem za granicą i spędziłam dużo czasu sama. W tym czasie bardzo doskwierała mi samotność. To uczucie samotności, gdy próbujesz przetrwać, wcale się od siebie nie różni – mówiła w rozmowie z południowokoreańskim wydaniem magazynu „W”.

HoYeon Jung twarzą Louis Vuitton 

Teraz HoYeon Jung została twarzą Louis Vuitton, dołączając do takich topowych nazwisk, jak Emma Stone czy Alicia Vikander. Oczywiście to nie przypadek, że właśnie ona została wytypowana przez francuski dom mody na gwiazdę najnowszych i przyszłych kampanii reklamowych. Azja to ogromny i wciąż rozwijający się rynek dóbr luksusowych, który uwielbia francuską modę. Tymczasem HoYeon Jung może nie tylko przyciągnąć świeżych i zdecydowanie młodszych klientów, ale od lat związana jest poniekąd z marką LV. HoYeon Jung chodziła bowiem po wybiegach Louis Vuitton zanim jeszcze na jej koncie na Instagramie pojawił się pierwszy milion obserwujących! Jest też mocno zaprzyjaźniona za obecnym dyrektorem kreatywnym LV – Nicolasem Ghesquièrem, który jako pierwszy dostrzegł jej niebywałą urodę i talent!

- Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia, w jej wielkim talencie i fantastycznej osobowości – wyznaje Nicolas Ghesquière.

HoYeon Jung w kampanii Louis Vuitton / LV HoYeon Jung w kampanii Louis Vuitton / LV

- Jestem zaszczycona, że przy okazji rozpoczęcia mojej kariery aktorskiej, mogę jednocześnie rozpocząć współpracę z marką Louis Vuitton, z którą działałam wspólnie przez całą moją dotychczasową karierę, związaną z modelingiem. Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału w mojej karierze jako globalnej ambasadorki marki  – napisała na swoim koncie na Instagramie HoYeon Jung.

W pierwszej kampanii reklamowej Louis Vuitton HoYen Jung prezentuje czarną kopertówkę – TWIST BAG, ubrana w dwurzędowy płaszcz z peleryną i czarno-białe szpilki w stylu retro.