Millie Bobby Brown w najmodniejszej fryzurze na lato 2022

Millie Bobby Brown już jakiś czas temu zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów i musimy przyznać, że szampański blond na głowie gwiazdy „Stranger Things” wygląda bosko! Tym razem jednak aktorka postanowiła chwycić trend zapoczątkowany przez samą Duę Lipę, czyli kultowe baby braid.

Reklama

Jeśli interesują was inspiracje stylem 2k2, z pewnością nie przeoczyliście faktu, że mini warkoczyki stały się już trendem na miarę słynnych baguette bag. Są lekkie, bardzo dziewczęce i zadziorne, a jednocześnie doskonale komponują się z bardzo instagramowym makijażem oka na wzór skrzydeł.

BABY BRAID - idealna fryzura na festiwal 

Millie Bobby Brown zdecydowała się na bardzo lekką fryzurę. Dziewczęce warkoczyki stały się dodatkiem do delikatnych fal, które bez problemu możemy uzyskać bez wykorzystywania lokówki. Tak naprawdę wystarczy jedynie zapleść na noc warkocza, a rano obudzimy się z falującymi włosami. O taki właśnie efekt chodzi - piękny, ale niewymagający, festiwalowy.

Kwintesencja baby braid nie zamyka się jednak jedynie na dwóch warkoczykach tuż przy twarzy. Topowe „it girls” kombinują zarówno z ich ilością, jak i rozłożeniem na głowie. Oto kilka inspiracji.

 

Modne warkoczyki - Dua Lipa

Dua Lipa lubi nieoczywisty styl – zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i o włosy. Baby braid w jej wykonaniu rozkładają się na całej fryzurze. Modne warkoczyki są malutkie i prawie niezauważalne, ale można zdefiniować je jako doskonały detal stylizacji, który – nomen omen – dodaje fryzurze objętości.

Modne warkoczyki na lato - Bella Hadid

Bella Hadid natomiast stylizuje baby braid bardziej tradycyjnie, tuż przy twarzy. Zdecydowała się jednak podkreślić je, związując resztę włosów w niedbałego koka. Dzięki temu uzyskała coś na kształt zaplecionej grzywki, która dodaje stylizacji maksymalnej ilości animuszu.

Modne warkoczyki - Hailey Bieber

Hailey Bieber kocha prostotę przełamaną przez szalone dodatki – mogliśmy przekonać się już o tym wiele razy. W tym przypadku postanowiła wykonać swoje baby braid poprzez zawiązanie ich na obu końcach za pomocą przezroczystej gumki. Dzięki temu warkoczyki wybiły się nieco w górę, tworząc iluzję dziewczęcych dwóch kucyków.

Cały szał na „baby braid” rozpoczął się na pamiętnym zdjęciu Duy Lipy, ale – jak widać – nie na niej się zakończył. Zdaniem fryzjerów fryzura Millie Bobby Brown jedynie podkreśliła wagę nowego trendu i umieszcza go na szczycie najbardziej pożądanych fryzur na lato 2022, nie tylko dla nastolatek!