Ubrania i dodatki vintage Gucci w nowym sklepie online

Alessandro Michele – dyrektor kreatywny Gucci – zdecydował się na przeniesienie sprzedaży archiwalnych projektów marki na zupełnie nowy poziom. Sklep internetowy Vault ma być miejscem łączącym przeszłość, teraźniejszość i przyszłość kultowego domu mody.

Reklama

Projektant w licznych wywiadach podkreśla, że zakupy nie są dla niego zwykłą czynnością. Dyrektor kreatywny Gucci traktuje modę jako sztukę. Sklep internetowy Vault daje możliwość zbliżenia się ludzi i przedmiotów z najróżniejszych środowisk. Kreacje vintage mieszają się z zupełnie nowymi projektami, tworząc inspirującą przestrzeń dla wszystkich miłośników estetyki.

- Stworzyłem ten sklep za pomocą najważniejszego medium naszych czasów – sieci. To miejsce, do którego każdy może się udać po to, by ujrzeć kopalnię pomysłów, osobliwości i nieprawdopodobnych projektów. Gucci Vault jest platformą spotkań ludzi, którzy pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. To miejsce, w którym cuda będą się krzyżować i spotykać, dając życie nowym kreacjom – mówi Alessandro Michele w komunikacie prasowym premiery trzeciej kolekcji Gucci Vault.

Vault proponuje klientom klasykę Gucci wypuszczaną w limitowanych ilościach. Przedmioty z drugiej ręki mają być dokładnie odnawiane i odświeżane, a następnie dostarczane do kupujących w spersonalizowanych opakowaniach. Ale to nie wszystko. Sklep tworzy także przestrzeń dla wschodzących projektantów generacji Z.Gucci Vault jako przestrzeń dla nowych projektantów

Gucci Vault pozwala klientom na poznanie stylu generacji Z. W sklepie pojawiły się propozycje kreacji od wschodzących projektantów, m.in. Ahluwalia, Bianca Saunders, Boramy Viguier, Charles de Vilmorin, Collina Strada, Cormio, Gui Rosa, Jordanluca. Dzięki temu marka wychodzi naprzeciw młodemu pokoleniu, otwierając się na nowoczesność i awangardę.

Warto zaznaczyć, że sklep Vault startuje dokładnie w 100-letnią rocznicę narodzin domu mody Gucci! 

- Najważniejszym celem marki Gucci jest to, aby nigdy nie pozostać w tym samym miejscu; nigdy się nie zestarzeć – dodaje Alessandro Michele.