George Clooney i Hyun Bin gwiazdami nowej kampanii OMEGA 

Legendarną markę OMEGA i George’a Clooneya łączy wieloletnia współpraca. Jednak dla koreańskiego aktora Hyuna Bina kontrakt reklamowy z tak prestiżową marką zegarków jest zupełną nowością. Połączenie tych dwóch osobowości w jednej kampanii to doskonały pomysł na utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi fanami OMEGI, przy jednoczesnym dotarciu do świeżych klientów, którzy poszukują swojego zegarkowego ideału. George Clooney to ponadczasowość, klasyka, tradycja. Hyun Bin to świeżość, młodość i duch ultranowoczesności.

Reklama

-  Speedmaster’57 jest znany ze swojej jakości i ponadczasowego uroku. George Clooney i Hyun Bin są idealnymi czołowymi mężczyznami, którzy prezentują te wartości i udowadniają dokładnie, jak zegarek pasuje do współczesnego stylu – komentuje Raynald Aeschlimann, prezes i dyrektor generalny OMEGA.

Hyun Bin w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe Hyun Bin w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe

Z tych dwóch potrzeb powstały nowe czasomierze OMEGA Speedmaster’57, które zostały wyposzczone na rynek dokładnie 65 lat po premierze pierwszego modelu.

George Clooney w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe George Clooney w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe

 OMEGA: Legendarny Speedmaster powraca! 

Pierwszy Speedmaster powstał w 1957 roku z myślą o kierowcach rajdowych i ich teamach związanych z F1. W hołdzie zegarkowej legendzie marka OMEGA wypuściła właśnie osiem nowych modeli, które łączą w sobie styl vintage z nowoczesnymi udogodnieniami.

 

Smukłe, kolorowe tarcze, szczotkowana metaliczna rama ze słynnym napisem „Dot Over Ninety” oraz słynne wskazówki Broad Arrow to ukłon w stronę pierwotnego legendarnego Speedmastera. W środku natomiast znajdziemy wyjątkowy mechanizm Co-Axial Master Chronometer 9906 – szczyt zegarkowej precyzji, odporności magnetycznej i wydajności.  

Jednocześnie marka OMEGA stawia na większą różnorodność, proponując swoim klientom modele w kolorze zielonym czy bordowym.

George Clooney w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe George Clooney w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe

Jezioro Como i Korea Południa w nowej kampanii OMEGA 

Wspomniane połączenie tradycji i nowoczesności symbolizują właśnie dwaj ambasadorzy OMEGI. George Clooney, który od lat związany jest z marką, nosi model ze stali nierdzewnej z niebieską tarczą PVD. Tłem do zdjęć było malownicze jezioro Como, gdzie hollywoodzki aktor posiada willę. Włoskie krajobrazy, zabytkowy samochód i wiekowa architektura to ukłon w stronę pierwszego Speedmastera, pamiętającego czasy wielkich wyścigów samochodowych.

Hyun Bin w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe Hyun Bin w kampanii OMEGA Speedmaster'57 / materiały prasowe

Świeża krew w kampanii OMEGA, to natomiast koreański aktor Hyun Bin, który wniósł do legendarnej marki stylowy luz, pewność siebie i nowoczesność. Hyun Bin zdecydował się na model ze stali nierdzewnej 40,5 mm z czarną tarczą. Zdjęcia do tej części kampanii nakręcono w Korei Południowym – ojczyźnie Hyuna Bina.