FKA Twigs gwiazdą kampanii nowych perfum Viktor & Rolf 

Wierzysz w moc talizmanów? Viktor & Rolf najwidoczniej także. Słynny dom mody właśnie wydał na świat swój nowy zapach – „Good Fortune”, a jego twarzą została sama FKA Twigs. Cała koncepcja zapachu – a także kampania reklamowa – nawiązuje do wróżbiarskiej estetyki. Jest więc tajemniczo, magicznie i bardzo zmysłowo!

Reklama

- Zapach zawsze był integralną częścią mojego zmysłowego świata, a możliwość kreatywnej współpracy z Viktor & Rolf przy tym projekcie była bardzo satysfakcjonująca. Czuję, że łączy nas szczególna więź. Bycie częścią ich wszechświata jest jak magia, spełnienie marzeń – skomentowała swój udział w projekcie FKA Twigs.

Za obiektywem kampanii reklamowej „Good Fortune” stanął legendarny duet Inez & Vinoodh, który skupił się na odtworzeniu w poszczególnych fotografiach atmosfery, która towarzyszy wizycie u wróżki. Intensywny fiolet na zdjęciach nie tylko idealnie wpisuje się w wiodące kolorystyczne trendy, związane z popularnością odcienia VERY PERI lansowanego na ten rok przez Pantone. Wspaniałe podkreśla również charakter zapachu i jego ambasadorki – FKA Twigs.

FKA Twigs ambasadorką nowych perfum FKA Twigs ambasadorką nowych perfum

Gwiazda muzyki i performerka zamienia się na zdjęciach w zmysłową wróżkę, która „wróży nam przyszłość” z flakonu „Good Fortune”. Zaglądamy więc do środka szklanej kuli. Co tam odkryjemy? 

FKA Twigs ambasadorką nowych perfum FKA Twigs ambasadorką nowych perfum

Perfumy Viktor & Rolf "Good Fortune" - jaki to zapach? 

"Good Fortune" to kompozycja oparta na połączeniu jaśminu (nuta serca), wanilii z Madagaskaru (baza) i kopru włoskiego ze szczyptą goryczki (nuta głowy).

Nowe perfumy Viktor & Rolf / materiały prasowe Nowe perfumy Viktor & Rolf / materiały prasowe

Zapach z pewnością ma temperament! Jest w nim sporo słodyczy, ciężkości i wyrafinowania. Tradycyjnie lepiej sprawdzi się w jesienne i zimowe dni, ale jeśli ktoś z Was kocha wyraziste zapachy, z pewnością doceni tę kompozycję również latem czy wiosną.

Wiele o nowych zapachu Viktor & Rolf powie nam właśnie jego ambasadorka – FKA Twigs to jedna z największych gwiazd współczesnego popu, ambitna, kreatywna, nietuzinkowa. Taki jest również ten zapach – stworzony dla tych, którzy szukają w swoim życiu wyjątkowości i który jest tak temperamentny, że być może zadziała jak talizman! Abrakadabra!