Tiffany & Co. x Fendi - wyjątkowa współpraca, wyjątkowa rocznica

To już oficjalne! Długo wyczekiwana torebka stworzona we współpracy dwóch kultowych marek: Tiffany & Co. oraz Fendi właśnie rozpoczyna swój wielki, modowy podbój. Wykonana z dbałością o najmniejsze detale i uszlachetniona kultowym kolorem „Tiffany Blue”  Baguette Bag z pewnością zaciekawi wiele torebkowych kolekcjonerek!  

Reklama

Pierwsze wzmianki o współpracy Tiffany & Co. z Fendi słyszeliśmy już we wrześniu 2022 roku podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Nie wiedzieliśmy jednak na czym polegać będzie współpraca obu kultowych marek.  Dziś tajemnica została odkryta.

Tiffany & Co. x Fendi Baguette Bag to projekt, który powstał w związku z 25. rocznicą pojawienia się na rynku pierwszej legendarnej Fendi Baguette Bag zaprojektowanej i stworzonej przez Silvię Venturini Fendi w 1997 roku. Musimy przyznać, że pomysł na współpracę to strzał w dziesiątkę! 

Nowa torebka Fendi x Tiffany & Co. w kolorze turkusu

Nowa "bagietka" Tiffany & Co. x Fendi łączy najważniejsze kody projektowe obu marek. Jednym z nich jest oczywiście turkusowy odcień „Tiffany Blue”, który przez lata urósł do rangi symbolu. Natomiast krój i detale torebki to klasyka Fendi. Model wykonano z gładkiej skóry cielęcej i przyozdobiono srebrnymi detalami wykonanymi przez mistrzów Tiffany & Co. Natomiast logo „FF” na sprzączce łączy się z motywem podwójnej litery „T”.

Co ciekawe, marki pozwalają nam także na zdobycie alternatywnej wersji "bagietki" Tiffany & Co. x Fendi wykonanej nie ze skóry cielęcej, ale z satyny. 

 

Torebka Tiffany & Co x Fendi „Tiffany Blue” Baguette Bag kosztuje od 2350 do 5500 dolarów. Aktualnie dostaniemy ją na oficjalnej stronie sklepu online Fendi. 

Przeczytaj więcej o luksusowych dodatkach!