„Euphoria” sezon 2: Moda i styl licealistów w nowoczesnym wydaniu

„Euforia” to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. Serial prowadzi nas przez losy Rue Bennett (Zendaya Coleman), zdrowiejącej narkomanki, która próbuje rozgryźć zawikłania szkoły średniej i wszystkie związane z nią sytuacje.

Reklama

Ale główna bohaterka i jej przyjaciele nie są zwykłymi, szarymi licealistami. To fajni licealiści, którzy ubierają się dokładnie tak, jak chcielibyśmy się ubierać, mając 17 lat. Ich styl jest charakterny, zadziorny i niesamowicie odważny. Każdy bohater jest zupełnie inny – i dotyczy to także mody.

W drugim sezonie "Euphorii" największym - jeśli chodzi o stylizacje - zaskoczeniem była Rue Bennett, która zamieniła oversize'owe bluzy ojca na modne outfity w stylu skateboardingowym.

Rue Bennett i skejterska kurtce od Peels

Styl Rue Bennett kojarzy się z modnym wydaniem klasycznej szkolnej „chłopczycy”. Bohaterka stawia na szerokie kroje z markowym logo. Elementy jej garderoby wyglądają dokładnie tak, jak najlepsze stylizacje street style z kluczowych tygodni mody. 

Jednym z najmodniejszych elementów stylizacji Rue jest robocza skejterska kurtka w kolorze spranego granatu z nadrukowanym logo. Skąd pochodzi ten model? 

Kurtka, którą nosi na planie serialu Zendaya Coleman, to „Z Jacket” z kolekcji Peels, nowojorskiej marki odzieży inspirowanej stylem „skejtów”.

Marka Jerome’a Peela bardzo często pojawia się w stylizacjach słynnych celebrytów generacji Z. 

 

„Z Jacket” pochodzi z kolekcji jesień/zima 2021 i dostępna jest na oficjalnej stronie Peels za 140 dolarów.